گروه صنعتی بزرگمهر

به عمل کار بر آید، به سخن دانی نیست.

بزرگمهر تجلی همگامی تجربه و دانش است که درخشش امروز و فردایش را تضمین نموده.

گروه صنعتی بزرگمهر، فعالیت خود را در سال 1355 و در غالب یک کارگاه کوچک ساخت درب و پنجره فلزی آغاز نمود. بنیان‌گذار این کارگاه، حاج سید رضا هاشمی مقدم است که با تلاش و پشتکار بسیار، توانست انواع درب و پنجره‌های فلزی را به صورت سنتی تولید نماید.
پس از آن و در سال‌های دهه 70 فرزندان حاج سید‌رضا هاشمی، حرفه پدر را ادامه داده و با دمیدن روحی تازه در کالبد سنتی کارگاه پدری، گسترش کارگاه درب و پنجره سازی هاشمی را آغاز نمودند. در ابتدا فرزند بزرگتر ایشان به نام سید علی و پس از آن فرزند کوچکتر به نام سید جلال، در کنار پدر، تلفیقی از نیروی جوان، خلاق و با انگیزه را همراه با کوله باری از سال‌ها تجربه تشکیل دادند که موجبات موفقیت‌های بعدی را طی سال‌های آتی فراهم نمود.
با افزایش تجربه سید علی و سید جلال هاشمی در کنار پدر، دامنه محصولات از درب و پنجره، به سایبان و آلاچیق و حفاظ افزایش یافت. پس از آن و با توسعه تکنولوژی و دانش، و لزوم ارائه تولیدات با کیفیت و مرغوب، مطابق با نظر و سلیقه مشتریان، گروه صنعتی بزرگمهر در سال 1395 توسط خانواده هاشمی تاسیس گردید.
امروزه با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا از جمله برش لیزر، انواع محصولات شامل درب‌های فلزی لیزری، سایبان‌های UPVC، آلاچیق، انواع سازه‌های فلزی شیشه‌ای، شیشه بالکنی، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس و ... در گروه صنعتی بزرگمهر تولید می‌گردد.
موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بزرگمهر، همواره مرهون تلاش‌ها و همراهی تمامی عزیزانی است که در کنار خانواده بزرگ هاشمی، از تمام توان و نیروی خود در جهت اعطلای شرکت مایه گذاشته و موجبات ارتزاق بیش از 70 نفر نیروی ماهر و با تجربه را فراهم نموده‌اند.
هم اکنون گروه صنعتی بزرگمهر با دارا بودن 24 نماینده فعال در سراسر کشور، محصولات خود را با بالا‌ترین کیفیت به اقصی نقاط کشور ارسال نموده و در اختیار‌ هم‌میهنان عزیز قرار می‌دهد.

civil-engineering-icon-5
53
نیروی متخصص
deal
978
رضایت مشتریان
project-management-2076268-1756548
325
پروژه های در دست اجرا
2092058
981
پروژه های انجام شده
گروه صنعتی بزرگمهر
درب فلزی لیزری
سایبان ماشین طرح تاراز
بزرگمهر تولبید کننده انواع سازه های فلزی ساختمانی