آلاچیق سفالی

آلاچیق سفالی فضایی را ایجاد می‌کند که در آن می‌توانید استراحت کنید، سرگرم شوید و خاطراتی ماندگار خلق کنید. آلاچیق سفالی، افزون بر اهداف زیبایی شناختی و کاربردی‌ که دارد، به عنوان یک نقطه کانونی در طراحی ساختمان‌ها و به عنوان یک فضای کاربردی جهت فعالیت‌های گوناگون عمل کاربرد دارد. گروه صنعتی بزرگمهر، مجری و سازنده انواع آلاچیق‌ها از جمله آلاچیق‌های سفالی می‌باشد که با استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی استاندارد سازی شده و با کیفیت را ارائه می‌دهد.

آلاچیق با پوشش سقف سفال

خرید آلاچیق سفالی

خرید آلاچیق سفالی، علاوه بر افزایش میزان کاربری بنا موجب افزایش ارزش افزوده آن نیز می‌شود. علاوه بر آن باعث ایجاد ظاهر متفاوت و خیره‌کننده برای فضای خانه، باغ و مکان مد نظر می‌شود. بنابراین، بهتر است آلاچیقی را انتخاب کرد که علاوه بر کیفیت بالای مواد اولیه و سازه، طراحی و ظاهری زیبا نیز داشته باشد. از عوامل مهم در خرید آلاچیق سفالی بزرگمهر می‌توان به ابعاد و اندازه آلاچیق سفالی، نوع و کیفیت مواد اولیه مصرفی، سبک آلاچیق سفالی، قیمت، هزینه‌های تعمیر و نگهداری و ... اشاره نمود. اطلاع از ویژگی‌ها و انواع کاربری آلاچیق سفالی، در راستای خریدی مطمئن تاثیر گذار می‌باشد. در خرید آلاچیق سفالی و دیگر سازه‌های ساختمانی، همیشه اطمینان حاصل فرمایید تا از شرکتی معتبر خریداری فرمایید. آلاچیق‌های سفالی بزرگمهر، همراه با استراکچر فلزی مستحکم تولید می‌شوند که از بالا‌ترین کیفیت برخوردار هستند. ابعاد آلاچیق‌های سفالی به صورت سفارشی می‌باشند.

قیمت آلاچیق سفالی

قیمت آلاچیق سفالی با توجه به عوامل مختلف، متغیر و متفاوت می‌باشد. از جمله عوامل موثر بر قیمت آلاچیق سفالی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
1. ابعاد و متراژ آلاچیق سفالی
2. جنس و کیفیت مصالح
3. نوع طراحی
4. نوع پوشش سقفی
5. نوع مبلمان انتخابی

آلاچیق سفالی

ابعاد

پوشش سقف

نوع ورق

نوع رنگ

قیمت

استاندارد و سفارشی

خاک رس

شیل

ترکیب یک واحد خاک رس و شیل

فلزی

کوره‌ای الکترواستاتیک

تماس حاصل فرمایید

سفارش آلاچیق سفالی

سفارش آلاچیق سفالی بزرگمهر، به عنوان یک سازه با کیفیت تجربه خریدی پویا و مطمئن را برای شما عزیزان به ارمغان می‌آورد. گروه صنعتی بزرگمهر، در ابعاد سفارشی و طبق طراحی مورد نظر سفارش گیری می‌کند. نحوه فرآیند سفارش گیری آلاچیق سفالی بزرگمهر به شرح زیر می‌یاشد:

مزایای آلاچیق سفالی

آلاچیق‌های بزرگمهر دارای مزایای بسیاری است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

آلاچیق چند ضلعی با پوشش سقف سفال

طراحی زیبا

یکی از دلایل اصلی محبوبیت آلاچیق‌های سفالی بزرگمهر، پوشش سقف سفالی سازه می‌باشد که از پرچین‌های سفالی تشکیل شده است. این پرچین‌های سفالی در مجموعه‌ای زیبا و خیره کننده از رنگ‌های متفاوت تولید می‌شوند که هر کدام برای ایجاد ظاهری متفاوت کاربرد دارند و به محیط اصالت بیشتری می‌بخشند.

دوام و طول عمر

آلاچیق‌های سفالی بزرگمهر، همراه با استراکچر فلزی، به صورت استاندارد سازی و مهندسی سازی تولید می‌شوند. بنابراین از استحکام و پایداری بالایی برخوردار می‌باشند. همچنین، این سازه با پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می‌شود. رنگ کوره‌ای الکترو‌استاتیک همراه با ویژگی‌های ضد‌ زنگ زدگی و ضد خشی که دارد؛ در افزایش طول عمر آلاچیق سفالی تاثیر گذار می‌باشد. همچنین پوشش سقف آلاچیق سفالی از پرچین‌های سفالی می‌باشد که دارای استقامت و انعطاف پذیری بالایی هستند.

مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف

آلاچیق‌های سفالی بزرگمهر از مواد اولیه ماندگار و مقاوم در برابر آب و هوای متغیر در نقاط مختلف تولید می‌شوند. پرچین‌های سفالی آلاچیق سفالی، در برابر اثرات زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم هستند. علاوه برآن در هنگام باد‌های شدید، برف و باران‌های شدید دوام می‌آورند. همچنین پرچین‌های سفالی به حفظ یکپارچگی سقف کمک می‌کنند و در شرایط آب و هوایی دارای نوسانات دمایی شدید، مقاومت می‌کنند.

آلاچیق با پوشش سقف سفالی

کیفیت بالا

آلاچیق سفالی بزرگمهر با استفاده از با کیفیت‌ترین متریال تولید می‌شود و با وجود متخصصین کنترل کیفیت، سازه، در حین تولید کنترل می‌شود. این سازه به صورت استاندارد و مهندسی سازی شده در دست واحد تولید قرار می‌گیرد. بنابراین این اطمینان در کیفیت آلاچیق سفالی تضمین می‌شود.