کانکس امداد

کانکس امداد بزرگمهر، نمونه‌ای از مرغوب‌ترین انواع کانکس‌‌ها‌ می‌باشد که با توجه به افزایش نیاز مردمی به‌ عنوان سازه‌ای کاربردی عرضه می‌شود. اگر به دنبال بهرمندی از کانکس ساندویچ پانلی امدادی ایمن و باکیفیت می‌باشید که زیبایی و امنیت را به ارمغان آورد، کانکس امداد بزرگمهر بی‌شک بهترین انتخاب می باشد.

کانکس امداد و نجات با قابلیت جابجایی

خرید کانکس امداد

خرید کانکس امداد امری تخصصی است و نیاز به گرفتن مشاوره از افراد متخصص دارد. هنگام خرید کانکس امداد بهتر است به مشخصات فنی کانکس از جمله ابعاد، وزن سازه، جنس ساختار، نوع کاربری، تجهیزات داخلی و ... توجه نمود تا در نهایت بهترین انتخاب و تصمیم حاصل گردد. گروه صنعتی بزرگمهر، با دو دهه سابقه فعالیت همراه با افراد متخصص در حوزه تولید سازه‌های فلزی و صنعتی از جمله کانکس‌های ساندویچ پانلی امداد و نجات، قادر به طراحی، تولید و ارائه با کیفیت‌ترین کانکس‌های امدادی می‌باشد. کانکس‌های امدادی ساندویچ پانلی بزرگمهر در ابعاد سفارشی طراحی و تولید می‌شوند. کانکس‌های امداد بزرگمهر در برگیرنده اصالت، زیبایی و ماندگاری می‌باشند که بهترین گزینه برای افرادی است که خواهان بهره‌مندی از چنین ویژگی‌هایی هستند. باشد تا در این مسیر تجربه خریدی مطمئن و با‌کیفیت، توسط گروه صنعتی بزرگمهر برای شما عزیزان رقم بخورد.

قیمت کانکس امداد

قیمت کانکس امداد به عوامل مختلفی دارد. عواملی مانند ابعاد، جنس مواد اولیه، استاندارد‌ها و مقررات، تعداد و نوع تجهیزات داخلی می‌توانند بر قیمت کانکس امداد تاثیر بگذارند. بنابراین، در خرید کانکس امدادی با توجه به ابعاد، متراژ و نوع مواد اولیه، شاهد قیمت‌های متفاوتی خواهیم بود.

کانکس امداد و نجات

ابعاد

مشخصات

امکانات

قیمت

استاندارد

قابل تولید با ابعاد سفارشی

دیوار و سقف ساندویچ پانلی

استراکچر فلزی

درب

پنجره

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

وسایل و تجهیزات پزشکی

تماس حاصل فرمایید

سفارش کانکس امداد

سفارش کانکس امداد بزرگمهر به راحتی و از طرق مختلف امکان پذیر است. جهت سفارش کانکس امداد ساندویچ پانلی، نیاز است تا استاندارد‌ها و مشخصات مورد نیاز با دقت بسیاری بررسی شود. به هنگام سفارش کانکس امداد بزرگمهر بهتر است به 3 مورد توجه نمود:
1. در هنگام سفارش کانکس امداد، ابعاد و مساحت مورد نظر دارای اهمیت بسیاری است که باید به کارشناسان فروش گروه بزرگمهر اعلام شود.
2. آگاهی و اطلاع دقیق از کاربری کانکس امداد در فرآیند سفارش‌گیری بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا هر کانکس امداد ساندویچ پانلی با توجه به نوع کاربری آن دارای تجهیزات و امکانات متفاوت می‌باشد.
3. انتخاب ثابت و یا متحرک بودن کانکس امداد ساندویچ پانلی دارای اهمیت بسیاری بوده و باید قبل از ثبت سفارش به کارشناسان بزرگمهر اعلام شود زیرا مشخصات فنی کانکس امداد ثابت متفاوت از کانکس امداد متحرک می‌باشد و زمان مورد نیاز برای تولید کانکس امداد متحرک بیشتر است. با این تفاسیر اگر کاربری کانکس امداد مد‌نظر به صورتی است که نیاز به جابجایی در موقعیت‌های گوناگون داشته باشد، پیشنهاد می‌شود از کانکس امداد متحرک استفاده شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش گیری شما عزیزان می‌توانید با کارشناسان فروش مجموعه بزرگمهر تماس حاصل فرمایید.

مزایای کانکس امدادی

کانکس های بزرگمهر مزایای بسیاری دارند که از جمله آن ها می توان به عایق بودن، مجهز بودن به تاسیسات آب، برق، گاز، تلفن و زیر ساخت لازم برای روشنایی، طراحی سفارشی، قابلیت متحرک بودن، مقاوم در برابر زلزله، طیف طرح و رنگ گسترده و ... اشاره نمود

1- عایق چند کاره

کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی بزرگمهر، به دلیل ساختار مستحکم و استفاده از ورق‌های ساندویچ پانلی، عایق بسیار خوب رطوبت، حرارت و برودت می‌باشند و در اتلاف انرژی نقش بسزایی دارند. بنابراین می‌توان از این نوع کانکس‌ها، در مناطق شرجی نیز بدون نگرانی استفاده نمود.

2- تاسیسات روشنایی و آب

وجود برخی امکانات و تاسیسات در کانکس ساندویچ پانلی امداد ضرورت دارد. کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی امداد، به تاسیسات آب و برق مجهز بوده که این امکانات شامل مخزن آب، لوله‌کشی آب، کلید، پریز، روشنایی و ... می‌باشد.

کانکس امدادبه همراه تجهیزات و قفسه بندی

3- طراحی

طراحی کانکس پیش‌ساخته ساندویچ پانلی امداد باید توسط یک متخصص ماهر انجام شده و به گونه‌ای باشد که فضایی سازماندهی شده جهت قرار دادن تجهیزات، وسایل امدادی و فضایی مناسب استراحت کادر امداد و بیمار‌ها وجود داشته‌باشد. کانکس‌های ساندویچ پانلی امدادی بزرگمهر، به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به تجهیزات پزشکی جهت ارائه خدمات امداد و نجات مجهز باشند. کانکس‌های امدادی معمولا دارای انواع تنظیمات داخلی و فضاهای مختلف برای امکانات اورژانسی می‌باشند.

4- ثابت یا متحرک بودن

گروه صنعتی بزرگمهر این امکان را فراهم آورده‌است تا کانکس‌های پیش ساخته امداد را به صورت متحرک و یا ثابت سفارش‌گیری نماید تا در مواقع مورد نیاز توسط خودروی یدک‌کش نسبت به جابجایی اقدام نموده و شرایط جهت تغییر مکان این نوع کانکس فراهم شود. کانکس‌های پیش ساخته امدادی قابلیت حمل و نقل داشته و به همین منظور می‌توان آن را به سرعت به مناطق اورژانسی منتقل کرد.

کانکس امدادچرخدار

5- مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

به دلیل ساختار مقاوم، مستحکم و پایدار کانکس‌های امدادی، این سازه در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشد زیرا کانکس ساندویچ پانلی امداد بزرگمهر، تشکیل شده از ورق‌های ساندویچ پانلی که به دلیل مقاومت بالا و خاصیت ضد‌حریق آن‌ها، مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی می‌باشند.

6- ضد ‌زلزله و ضد ‌سیل

کانکس‌های امداد ساندویچ پانلی دارای ویژگی ضد زلزله و ضد سیل می‌باشند که در شرایط آب و هوایی مختلف اعم از بارش برف، باران و سیل و همچنین در مناطق زلزله خیز مناسب می‌باشند و تا حد زیادی مقاومت و استحکام خود را حفظ می‌نمایند.

7- طیف رنگی گسترده

گروه صنعتی بزرگمهر، با طیف رنگی متفاوت و گسترده‌ای، طراح و عرضه کننده انواع کانکس‌های ساندویچ پانلی می‌باشد که کانکس‌های ساندویچ پانلی امداد یکی از این محصولات می‌باشد.
گروه صنعتی بزرگمهر با دارا بودن نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور، انواع کانکس‌های امدادی را تولید و عرضه می‌نماید. شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی های بزرگمهر در سراسر کشور محصولات بزرگمهر را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان دربافت نمایید.