ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی نوعی از مصالح نوین ساختمانی است که برای ایجاد سقف های سریع و سبک بسیار کاربرد دارد. هنگامی که صحبت از ساخت و یا بازسازی یک سازه می‌شود، انتخاب نوع سقف بسیار مهم می‌باشد. یکی از گزینه‌هایی که در عصر مدرن امروز، محبوبیت و مخاطبان زیادی پیدا کرده‌است، استفاده از پانل‌های سقفی ساندویچ پانلی است. ساندویچ پانل سقفی به دلیل عمر طولانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این پانل‌ها به دلیل ساختاری که دارند، مزایای بی‌شماری را برای پروژه‌های مسکونی و تجاری ارائه می‌دهند.

ساندویچ پانلی سقفی مناسب ساختمان ویلایی

خرید ساندویچ پانل سقفی

خرید ساندویچ پانل سقفی نیازمند آگاهی از عواملی می‌باشد تا خریدی ایمن‌تر حاصل گردد. یکی از عوامل موثر در خرید ورق ساندویچ پانل سقفی، انتخاب برندی معتبر می‌باشد تا از بهترین کارکرد و طول عمر محصول بهره مند شد. گروه صنعتی بزرگمهر، تولیدکننده و مجری انواع ساندویچ پانل از جمله ساندویچ پانل سقفی می‌باشد که با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و به همراه طراح و متخصصین ماهر، به عنوان یکی از بنام‌ترین شرکت‌های تولید سازه‌های صنعتی در سراسر کشور شناخته می‌شود. در خرید ساندویچ پانل‌های سقفی عواملی مانند: جنس مواد و کیفیت، کاربری سازه، ضخامت پانل‌ها، اندازه و ابعاد، نوع ماده پر کننده بین دو ورق و ... تاثیر‌ گذار می‌باشد. بزرگمهر، می‌کوشد تا بهترین محصولات را به همراه مرغوب‌ترین کیفیت ارائه دهد. در خرید ورق‌های ساندویچ پانلی، ضخامت‌ها و اندازه‌های مختلفی موجود است که این امکان را فراهم می‌آورد تا با توجه به نیاز ساخت و ساز، انتخاب مناسبی صورت پذیرد. در هنگام خرید ورق‌های ساندویچ پانلی سقفی، اطلاع از ویژگی‌های این پانل‌ها به تصمیم گیری بهتر بسته به کاربری سقف منجر می‌شود. در ادامه به بررسی ویژگی‌های ورق‌های ساندویچ پانلی بزرگمهر می‌پردازیم.

قیمت ساندویچ پانل سقفی

قیمت ساندویچ پانل سقفی ممکن است تحت تاثیر عوامل متعددی قرار گیرد. استفاده از انواع ورق ساندویچ پانل سقفی، ابعاد و ضخامت ورق بر قیمت سازه تاثیر می‌گذارد. مسلما هر چه ضخامت پانل‌ها بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. افزون بر اینکه قیمت ورق‌های ساندویچ پانلی با ویژگی‌ها و کیفیت سازه نسبتی مستقیم دارد. جدول لیست قیمت ورق ساندویچ پانل سقفی به شرح زیر می باشد:

ساندویچ پانل سقفی

نوع

ابعاد و اندازه

پوشش سقف

جنس ورق

قیمت

دو رو ورق

ابعاد استاندارد

عرض: 100 متر

طول: 2 تا 13 متر

ساندویچ پانلی

گالوانیزه

تماس بگیرید

تک رو ورق

آلوزینک

تماس بگیرید

انواع ساندویچ پانل سقفی

سفارش ساندویچ پانل سقفی

سفارش ساندویچ پانل سقفی با توجه به نوع کاربری،  ورق مورد به کار رفته در ساندویچ پانل سقفی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. گروه صنعتی بزرگمهر، با استفاده از ورق‌های ساندویچ پانلی پلی اورتان، ساختار قوی و پایداری در سقف ساختمان‌ها ایجاد می‌کند. همچنین، ساندویچ پانل سقفی بزرگمهر، به صورت سفارشی در ابعاد استاندارد و سفارشی قابلیت تولید می‌باشند و در دو نوع تک رو و دو رو ورق قابلیت سفارش گیری را دارا می‌باشند.

مزایای ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی با توجه به نوع کاربری دارای مزایای زیر می باشد.

طول عمر و دوام ساندویچ پانل سقفی

یکی از بزرگ‌ترین مزایای ورق‌های ساندویچ پانلی سقفی، طول عمر و دوام آن‌ها می‌باشد. این پانل‌ها از مواد با‌ کیفیت و درجه یک ساخته شده‌اند که در راستای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت مانند باران شدید، وزش شدید باد و دما‌های بسیار بالا و یا بسیار پایین طراحی شده‌اند. همچنین، ورق ساندویچ پانلی سقفی، در برابر خوردگی مقاوم می‌باشد، به این معنی که با گذشت زمان دچار زنگ‌زدگی نشده و در طولانی مدت به تعمیرات احتیاجی نخواهند داشت. این ویژگی باعث می‌شود تا ساندویچ پانل سقفی، برای ساختمان‌هایی که در مناطقی با شرایط آب و هوایی سخت قرار دارند، گزینه‌ای عالی باشند. با فناوری‌های جدید مانند محافظت از لبه و محافظت در مقابل آب و هوا، عمر و دوام این پانل‌ها تا چندین برابر افزایش می‌یابد. از آنجایی که آنها از مواد بادوام ساخته شده‌اند، می‌توانند برای حدود پنجاه سال با حداقل نگهداری دوام بیاورند. بنابراین، ساندویچ پانل‌های سقفی می‌توانند در دراز مدت، موجب صرفه جویی در هزینه‌ها شود.

سقف ساندویچ پانلی دو رو ورق

بهره‌وری انرژی با ساندویچ پانل سقفی

از دیگر مزایای ورق‌های ساندویچ پانل سقفی، صرفه جویی در مصرف انرژی می‌باشد. طراحی این پانل‌ها به گونه‌ای است تا عایق بندی عالی‌ای داشته تا در گرم نگه داشتن ساختمان در فصول سرد سال و خنک نگه داشتن محیط در فصول گرم سال، نقش به سزایی را اعمال کنند. بنابراین، در بهینه سازی انرژی، نقش به سزایی را ایفا کرده و استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی را تا حد بسیاری کاهش می‌دهد. همچنین ساندویچ پانل‌های سقفی، در کاهش تلفات حرارتی عملکرد بسیار خوبی را ایجاد نموده و محیطی راحت را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد.

عایق مقاوم در برابر حرارت

ورق‌های ساندویچ پانلی، دارای لایه‌های عایق حرارتی می‌باشند که انتقال حرارت را کاهش می‌دهند. همچنین، ورق‌های ساندویچ پانل سقفی می‌توانند به کاهش میزان گرمای جذب شده توسط سقف کمک کنند تا موجب افزایش و دوام طولانی‌تر عمر سقف شوند.

مقاومت در برابر آب و رطوبت

ورق‌های ساندویچ پانل سقفی بزرگمهر، به دلیل استفاده از ورق‌های پلی اورتان، در برابر آب بسیار مقاوم هستند. بنابراین انتخابی مناسب جهت به عنوان سقف مناطق بارانی می‌باشند. این پانل‌ها دارای مکانیزم به هم پیوسته ضد آب می‌باشند که در جلوگیری از نفوذ آب از سقف کمک می کند.

ضد‌‌حریق بودن ساندویچ پانل سقفی

ساندویج پانل‌های سقفی، به دلیل ساختاری که دارند، ضد‌حریق می‌باشند.

دمونتاژ سازی ساندویچ پانل سقفی

همچنین استفاده از ساندویچ پانل سقفی، قابلیت دمونتاژ سازی را نیز به همراه دارد. در صورتی که قصد جابجایی و یا تغییر ابعاد ساندویچ پانل سقفی را داشته باشید، می‌توان به راحتی آن را دمونتاژ نمود. این ویژگی علاوه بر اینکه ورق‌های ساندویچ پانلی را از دیگر مصالح سنتی جدا می‌کند، در کاهش آسیب‌های زیست محیطی نیز تاثیر به سزایی را به همراه داشته و با محیط زیست سازگاری دارند.

نصب آسان ساندویچ پانل سقفی

نصب ورق‌های ساندویچ پانل سقفی، آسان می‌باشد که به این دلیل می‌تواند در زمان و هزینه اجرای پروژه سقف سازی صرفه جویی کند. ورق‌های ساندویچ پانلی سقفی به دلیل وزن کم و سبکی که دارند به راحتی توسط یک تیم متخصص کوچک، نصب و مونتاژ می‌شوند. گروه صنعتی بزرگمهر با وجود نصاب‌های ماهر و متخصص به آسانی و در کمترین زمان اقدام به نصب ساندویچ پانل‌های سقفی می‌کند.

نصب ساده و آسان ساندویچ پانل سقفی

جذابیت ظاهری ساندویچ پانل سقفی

گروه صنعتی بزرگمهر، پانل‌های ساندویچ پانلی سقفی را در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها ارائه می‌دهد با این تفاسیر، قابلیت انتخاب هر سبکی که طراحی کلی ساختمان را تکمیل کند خواهد داشت.

جذابیت بیشتر نمای ساختمان با اجرای سسقف ساندویچ پانلی

محصولات ساندویچ پانل

نمای شیشه ای

  نوع شیشه می تواند سکوریت رفلکس و یا لمینت باشد مسلح شده توسط پروفیل های مستحکم فولادی شیشه ها با محلول نانو کاور شده تا در در برابر لک شدن و کثیفی مقاوم باشند نظافت آسان رنگ آمیزی بخش های فلزی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک قیمت : متر مربع ای 6/000/000 تومان

ویلای 200 متری پیش ساخته ساندویچ پانلی

ابعاد ویلا :10×20 متر ارتفاع ویلا: 3 متر تعداد طبقات: 1 طبقه تجهیزات: کناف، کاغذ دیواری، نورپردازی تاسیسات: برق، آب، گاز، تلفن قیمت هر متر مربع: 10-16میلیون تومان  

ویلای پیش ساخته 100 متری

ابعاد ویلا :8×12 متر ارتفاع ویلا: 3 متر تعداد طبقات: 1 طبقه تجهیزات: کناف، کاغذ دیواری، نورپردازی تاسیسات: برق، آب، گاز، تلفن قیمت هر متر مربع: 10-16میلیون تومان

پروژه ها