سقف شیشه ای

سقف شیشه ای اخیرا در طراحی و ساخت انواع ساختمان ها، به دلیل فراهم آوری نور مطبوع و دلپذیر جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. سقف شیشه ای قابلیت اجرا در هر طرحی را دارا می باشد. در اجرای سقف های شیشه ای از انواع شیشه های سکوریت و لمینت شده استفاده می شود.

سقف شیشه ای به همراه سازه پروفیلی

خرید سقف شیشه‌ای

خرید سقف شیشه‌ای با شیشه لمینت و طراحی آن‌ با عواملی از جمله: فاکتورهای بیرونی، نوع سازه و کاربری بنا، رعایت مقررات ملی ساختمانی، نوع معماری بنا، نوع اتصالات و استرکچر بنا و ساختمان در ارتباط می‌باشد. توجه به کیفیت مواد اولیه محصول مد‌نظر در کنار خرید از مجموعه‌ای معتبر یکی از اساسی‌ترین فاکتور‌ها در خرید سقف شیشه‌ای می‌باشد.                                               

مجموعه صنعتی بزرگمهر با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه طراحی، تولید و مجری انواع سازه‌های شیشه‌ای و فلزی پیش‌ساخته، بهترین محصولات را با مرغوب‌ترین مواد‌خام به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

قیمت سقف شیشه ای

قیمت سقف شیشه ای به طور کلی می‌تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی باشد. سقف شیشه ای با ایجاد ارتباط با محیط طبیعی، ایجاد اثرات بصری دلنشین و جذاب، افزایش انرژی و خلاقیت، تجربه مثبتی را در ذهن مخاطبان ایجاد کند. همچنین، این عوامل می‌توانند بهبود مزاج و روحیه مشتریان را در محیط فروش و سایر فضا‌های مربوطه تقویت کنند. لازم به ذکر است در انتخاب و استفاده از سقف شیشه‌ای باید به عوامل ایمنی، حفاظت از حرارت و نور خورشید توجه نمود. بااین تفاسیر، استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه  در زمینه طراحی و اجرای سقف‌های شیشه‌ای امری بسیار مهم می‌باشد.

با توجه به نوسانات قیمت بازار و بسته به نوع متراژ و کاربری مدنظر، سقف‌های شیشه‌ای دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. به عنوان مثال برای سازه شیشه‌ای که هم به عنوان سقف و هم به عنوان کف به کار برده می‌شود از ورق شیشه با ضخامت بیشتر و مصالح مقاوم‌تری جهت حفظ ایمنی بیشتر استفاده می‌شود.

جدول قیمت سقف‌ شیشه‌ای به شرح ذیل می‌باشد:

سقف شیشه‌ای

ابعاد

مساحت

نوع شیشه

نوع سازه

نوع پروفیل

ضخامت شیشه

قیمت

3×4

12

سکوریت

لمینت

پروفیل

4×8

8×8

2 الی 10 میلی‌متر

تماس بگیرید

سفارشی

سفارشی

تماس بگیرید

سفارش سقف شیشه ای

مجموعه صنعتی بزرگمهر، با همکاری تیم مجرب طراحی قادر می‌باشد تا هر طرح سفارشی سقف شیشه‌ای را برای شما عزیزان طبق استاندارد‌ها و با در نظر گرفتن نکات ایمنی طراحی کرده تا تجربه خریدی با‌کیفیت و مرغوب را برای مشتریان فراهم آورد. ضمن اینکه طرح سفارشی شما عزیزان با در نظر گرفتن کاربری مد‌نظر به همراه مواد اولیه مخصوص خود تولید طراحی و اجرا خواهد شد.

انواع سقف شیشه‌ای

سقف‌های شیشه‌ای دارای نما‌های انعطاف پذیری می‌باشند که در دو نوع ثابت و متحرک، طراحی و اجرا می‌شوند.

سقف شیشه‌ای ثابت

این نمونه سقف‌ها به صورت ثابت و یکپارجه نصب می‌شوند که معمولا برای فضاهایی همچون سقف تراس، اتاق خواب، استخر و پاسیو استفاده می شوند.

سقف شیشه‌ای متحرک

این نوع از سقف‌ها، دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشند که در معمولا در ساخت آن‌ها از شیشه‌های لمینت استفاده می شود. سقف‌های متحرک به صورت دستی یا اتوماتیک توسط موتور‌ها جابجا می‌شوند تا به راحتی امکان باز شدن را فراهم کنند.

سقف شیشه‌ای برای اتاق خواب

سقف شیشه‌ای را می‌توان در اتاق خواب نصب و اجرا کرد. معمولا سقف‌های شیشه‌ای که در اتاق خواب نصب می‌شوند، ثابت هستند. همچنین این سقف‌ها با توجه به مهندسی معماری سقف‌های شیشه‌ای، فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. از دیگر مزایا سقف‌های شیشه‌ای برای اتاق خواب می‌توان به امکان تماشای آسمان هنگام شب و استفاده از نور خورشید در روز اشاره نمود.

سقف شیشه ای مناسب اتاق خواب

سقف شیشه‌ای برای پاسیو

پاسیو یا نورخان، حیاط یا مکانی جهت اجرای سقف‌های شیشه‌ای می‌باشد که محیطی زیبا و دوستانه را به ارمغان می‌آورد.

سقف شیشه ای مناسب پاسیو

سقف شیشه‌ای برای استخر

نصب سقف شیشه‌ای در استخر‌ها باعث می‌شود محیط استخر در فصول سرد سال نیز قابل استفاده باشد که در ارزشگذاری ملک نیز نقش شایان توجهی ایفا خواهد کرد. سقف ثابت و متحرک شیشه‌ای، امکان عبور نور به محیط استخر را می‌دهد.

پوشش سقف شیشه ای استخر

سقف شیشه‌ای برای گلخانه

از مهم‌ترین مکان‌های اجرای سقف‌های شیشه‌ای، گلخانه‌ها هستند. بیشتر فضا و قسمت‌های گلخانه از جمله دیوار‌ها از شیشه ساخته شده اند. از آنجایی که شیشه از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کند بشدت برای محیط گلخانه مناسب است. با نصب سقف ثابت یا متحرک شیشه ای، در گلخانه می‌توان محیط گرمی را جهت حفظ و مراقبت از گیاهان در فصول سرد سال فراهم نمود.

سقف شیشه‌ای برای پوشش تراس

در صورتی که محل مورد نظر شما، مجهز به تراس باشد، می‌توانید جهت افزایش کاربری فضا از سقف‌های ثابت یا متحرک شیشه‌ای استفاده نمایید. این کار از ورود گرد و غبار و آلودگی به تراس جلوگیری کرده و همچنین محدودیت استفاده از فضای تراس را هنکام عوامل طبیعی نظیر بارش برف و باران به همراه نخواهد داشت. همچنین نفوذ آب باران و برف به محیط تراس امکان پذیر نخواهد بود.

سقف شیشه ای مناسب تراس

ویژگی های سقف های شیشه‌ای

استفاده از سقف‌های شیشه‌ای، باعث افزایش ورود نور به ساختمان می‌شود که جلوه خاصی که در ستایش نور خورشید حاصل می شود؛  علاوه براین در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شده و محیطی آرام و دلپذیر را برای ساکنین ساختمان فراهم می‌آورد. همجنین به علت ویژگی شفافیت شیشه، سقف‌های شیشه‌ای گزینه‌ مناسبی جهت نوردهی به فضا می‌باشند.

ایجاد اثرات بصری جذاب

با توجه به فراهم شدن امکان تماشای آسمان از داخل ساختمان، به‌این سقف ها اسکای لایت نیز گفته می‌شود. سقف شیشه‌ای می‌تواند به عنوان یک عنصر طراحی زیبا و جذاب در حوزه معماری و نمای ساختمان عمل کرده و جلوه‌ای باشکوه را در این راستا ایجاد نماید. بازتاب و روشنایی نور خورشید می‌تواند اثرات بصری جذابی را برای شما عزیزان ارمغان آورد.

اتصال با محیط طبیعی: سقف شیشه‌ای امکان برقراری ارتباط با محیط ارگانیک و طبیعی را برای مشتریان فراهم می‌کند. نور خورشید و مناظر زیبا قادر به ایجاد احساسی خوشایند و تقویت انرژی مثبت می‌باشند. همچنین اتصال به محیط خارجی می‌تواند حس تجربه‌ای متفاوت را در شما عزیزان ایجاد کند.

افزایش انرژی و خلاقیت

حضور محرک‌های طبیعی از جمله نور خورشید در فضای داخلی باعث افزایش سطح انرژی و خلاقیت می‌شود که می‌توان از عنصر‌های سازنده جهت افزایش تمرکز و ایده پذیری بهره‌مند شد.

احساس فضای وسیع‌تر

سقف شیشه‌ای موجب می شود تا فضا در چشم بیننده بزرگ و وسیع‌تر به‌نظر رسد و از این رو احساس راحتی و آرامش بیشتری را در مخاطب تقویت کند.

همچنین سقف‌های شیشه‌ای دارای کمترین میزان استهلاک هستند و همانند سایر مصالح ساختمانی دستخوش آسیب‌های ناشی از عوامل محیطی نمی‌شوند.شیشه به دلیل قابل بازیافت بودن به محیط زیست آسیبی نرسانده و در صورت ‌اینکه کیفیت آن پایین بیاید ‌این قابلیت را داراست که برای چندین و چند بار مورد بازیافت قرار گیرد. نگهداری از سقف شیشه‌ای کار آسانی است زیرا که شیشه‌های این سازه، در برابر ضربه مقاوم هستند و در صورت شکسته به دلیل ساختاری که دارند به قطعات غیربرنده تبدیل می‌شوند به همین دلیل خطرناک نخواهند بود. نصب سقف شیشه‌ای یکی از راه‌های افزایش بهای ملک در حوزه سرمایه‌ گذاری می‌باشد که تاثیر قابل توجهی به روی بهای ملک خواهد گذاشت.سقف‌های شیشه‌ای باعث تهویه هوای محیط شده که بسیار برای سلامتی مفید می‌باشد.

لازم به ذکر است؛ سقف شیشه‌ای به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی، از ورود آلودگی‌های صوتی اجتناب خواهد کرد. همجنین مانع از ورود سرما در فصول سرد سال می‌شود.