نرده فلزی 

نرده فلزی در دنیای امروز به عنوان یکی از موثرترین راه‌های محافظت از اماکن عمومی شناخته شده‌اند. با طراحی منحصر به فرد و تکنولوژی پیشرفته، نرده‌های فلزی لیزری قادر به جلوگیری از نفوذ افراد ناشناس به داخل ساختمان‌ها و فضاهای دیگر هستند. از اینرو به شما پیشنهاد می‌شود جهت حفظ امنیت خود و سایر اعضای خانواده با استفاده از نرده‌های فلزی لیزری بزرگمهر، مانع ورود افراد متفرقه به ساختمان شوید.

نرده فلزی لیزری تلفیق شده با چوب

خرید نرده فلزی 

خرید نرده فلزی لیزری به دلیل تنوع بالا در طرح و مدل‌ها ممکن است برای بیشتر افراد موضوع چالش برانگیزی باشد اما می‌توان با توجه به چند نکته نرده درست و مناسبی برای خرید انتخاب کرد. در ابتدا باید مقدار نیاز نرده از نظر ابعاد و اندازه را تعیین نمود. همچنین طرح مورد نظر را با توجه به نمای ساختمان می‌بایست تعیین کرد و به دنبال فروشنده معتبر و با تجربه بالا بود. همچنین می‌بایست توجه ویژه‌ای به کیفیت و ضخامت نرده داشته باشید. مجموعه بزرگمهر از جمله تولیدکنندگان نرده فلزی لیزری، با استفاده از نوین‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در شرق کشور می‌باشد که بهترین انتخاب برای ساخت و اجرای نرده فلزی لیزری در هر محیط مسکونی و اداری و تجاری می‌باشد. برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر در رابطه با چگونگی خرید نرده فلزی لیزری از مجموعه بزرگمهر با مشاوران و کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نرده فلزی با طراحی مدرن و برش خورده توسط دستگاه لیزر

قیمت نرده فلزی

قیمت نرده فلزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع طرح، ترکیب نرده فلزی با دیگر مصالح، نوع پله‌ها و ابعاد نرده فلزی از جمله عواملی هستند که بر قیمت نرده فلزی تاثیر می‌گذارند. عومال موثر دیگر بر قیمت نرده فلزی به شرح زیر می‌باشد:

• نوع و کیفیت مواد

استفاده از مواد با کیفیت بالا مانند ورق فولاد ضد‌زنگ، پروفیل‌های مستحکم و ... بر قیمت نرده فلزی تاثیر می‌گذارد.

نرده فلزی با پوشش رنگ کوره ای

• طراحی و زیبایی

طراحی نرده فلزی وابسته به ابعاد، نوع طرح مد نظر و معماری پله‌ها مانند معماری گرد و یا قوسی می‌باشد که در نتیجه بر قیمت نرده فلزی تاثیر گذار خواهد بود.

نرده فلزی با طراحی زیبا و پوشش رنگ سفید

• پوشش‌های محافظتی

پوشش‌های محافظی می‌توانند بر قیمت نرده فلزی تاثیر بگذارند. پوشش نرده‌های فلزی بزرگمهر از رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک می‌باشد که همراه با ویژگی‌های ضد زنگ و ضد خشی که دارد، به عنوان یک محافظ در برابر هوا خوردگی و زنگ زدگی عمل می‌کند.

نرده فلزی لیزری به صورت قوسی

  • طرح تلفیقی

استفاده از طرح‌های تلفیقی مانند تلفیق شیشه و یا فرفورژه از جمله عوامل موثر بر قیمت نرده فلزی می‌باشد.

نرده فلزی ترکیب شده با چوب

لیست قیمت نرده فلزی به شرح زیر می‌باشد:

سفارش نرده فلزی

سفارش نرده فلزی لیزری بزرگمهر، پس از مشاوره و تعیین متراژ درخواستی، ارتفاع نرده، تراکم و ضخامت نرده، جنس و نوع جوش، نوع طرح صفحات و ... انجام می‌شود. پس از آن هزینه‌ها توسط کارشناسان مجموعه برآورد شده و به صورت پیش فاکتور برای خریدار ارسال می‌شود. پس از تایید توسط مشتریان عزیز و واریزی قسمتی از کل هزینه، تولید نرده‌های فلزی لیزری شروع شده و حداقل پس از 2 هفته کاری آماده تحویل می‌گردد.
سفارش نرده‌های فلزی بزرگمهر، گزینه‌ای ایده آل جهت افزایش زیبایی و ایمنی فضا‌ می‌باشد. نرده‌های فلزی بزرگمهر با استفاده از متریال با کیفیت و با رعایت استاندارد‌های ایمنی ساخته می‌شوند. نرده‌های فلزی بزرگمهر، به صورت پیش ساخته بوده و به راحتی در هر فضایی قابل نصب می‌باشند. جهت سفارش گیری و اطلاع از شرایط سفارش نرده فلزی بزرگمهر شما می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

محصولات سازه های فلزی

نرده راه پله و تراس

ابعاد: قابل سفارش در هر ابعادی ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل : 40×40 نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک

پروژه ها