کانکس ساندویچ پانلی

کانکس‌ها، سازه‌هایی پیش‌ساخته متشکل از چهار دیوار، یک سقف و یک کف هستند که به دلیل مزایای زیاد، تنوع و کاربردهای مختلفشان، میزان تقاضای بسیار بالایی دارند. قیمت کانکس های ساندویچ پانلی بزرگمهر با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته، بسیار مناسب بوده و قابل رقابت با نمونه های داخلی و خارجی می باشد. استفاده ازکانکس نیاز به هیچ گونه مجوز خاصی نداشته و قابلیت استفاده از کانکس در هر شرایط جوی را در کوتاه‌ترین زمان میسر می‌کند.

انواع کانکس ساندویچ پانلی

کانکس امداد (4)

کانکس انباری (4)

کانکس فروشگاهی (4)

کانکس مسکونی (4)

کانکس نگهبانی (4)

 • کانکس‌های پیش ساخته معمولا با استفاده از مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند که از جمله آن ها می توان به ورق فلزی، چوب، پلی وود و ساندویچ پانل اشاره نمود. اما در این میان ساندویچ پانل به دلیل خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد، کاربرد گسترده ای در تولید سازه های پیش ساخته پیدا کرده است. ساندویچ پانلی به دلیل برخورداری از مزایای فراوان دارای کاربری‌های متنوع و متفاوتی هستند که در ادامه با انواع کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی آشنا خواهید شد.
 
 • کانکس ساندویچ پانلی ویلایی و مسکونی

کانکس ویلایی مناسب برای انواع زمین‌های کشاورزی و باغی و فضاهایی که امکان ساخت سرپناه در محیط دشوار بوده و یا باید زمان  زیادی برای ساخت خانه یا ویلا صرف شود، استفاده از کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی که دارای مزایای متعددی هستند، می‌توان بهره برد. زمین‌های ناهموار و یا قرار گرفتن در نقاط دور دست، عدم وجود متخصص، ذیق وقت و ... عواملی هستند که استفاده از کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی و توانسته راه حلی مناسب و کاربردی پیش روی کاربران قرار دهد. کانکس‌ مسکونی ساندویچ پانلی قابلیت تولید با امکاناتی همچون تعبیه سرویس بهداشتی و آشپزخانه دارا می‌باشند. کانکس ویلایی ساندویچ پانلی را می‌توان با ابعاد و نقشه‌های شخصی سازی شده سفارش داد. تمام بخش‌های کانکس ویلایی ساندویچ پانلی همراه با امکانات مد نظر مشتریان عزیز، تماما در کارخانه ساخته و مونتاژ شده و پس از آن به مکان مورد نظر منقل می‌شود.

کانکس پیش ساخته ساندویپ پانلی با متراژ78 متر مربع

 • کانکس ساندویچ پانلی اداری

اکثر ساختمان‌های اداری در گذشته ساخته شده‌اند و معمولا با کمبود فضا برای پاسخ به نیاز مشتریان مواجه هستند. برخی از این اداره‌ها دارای محوطه باز بزرگ در بخش پشتی یا پشت بام می‌باشند که برای استقرار کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی بسیار مناسب است یک یا چند کانکس اداری پیش ساخته، با فراهم آوردن فضایی مناسب و تجهیزات ضروری، زمینه‌ای را فراهم می‌سازند تا ارباب رجوع با آرامش و رضایت خاطر، نیازهای خود را برآورده کنند و فعالیت‌های اداری و اجتماعی با سرعت و دقت بیشتری به انجام برسند.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی اداری

 • کانکس ساندویچ پانلی کارگاهی

پیش نیاز شروع هر پروژه‌ای برای ساخت و فعالیت‌های عمرانی ایجاد فضایی مناسب برای استقرار نیروی انسانی و انبار کردن لوازم و تجهیزات است. کانکس کارگاهی ساندویچ پانلی راه حلی مناسب برای پیشبرد و پیشرفت همه‌جانبه پروژه می‌باشد. کانکس کارگاهی پیش ساخته ساندویچ پانلی از ساعات اولیه شروع پروژه، تا انتهای پروژه، در محل مستقر است و قابلیت جابجایی از محلی به محل دیگر را بدون اینکه دچار آسیب شود را داشته و می‌توان آن را برای پروژه‌های دیگر استفاده نمود.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی کارگاهی

 • کانکس ساندویچ پانلی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از امکانات مهم و ضروری در هر فضا و مکانی است. برای مرتفع کردن این نیاز، مخصوصا در مکان‌های عمومی، یکی از بهترین راهکارها، استفاده از کانکس‌های سرویس بهداشتی پیش ساخته می‌باشد. کانکس‌های سرویس بهداشتی پیش ساخته قابلیت تولید به صورت تک کابین، برای استفاده شخصی و چند کابین برای برای فضاهای عمومی نظیر استراحت‌گاه‌های بین شهری، پارک‌ها، بیمارستان‌ها، محیط‌های اداری، فضاهای آموزشی و .... را دارا می‌باشند.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانلی

 • کانکس ساندویچ پانلی نگهبانی

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی نگهبانی همانطور که از اسمش پیدا است برای استقرار نگهبان در مجتمع‌های مسکونی، پروژه‌های ساختمانی، مجتمع‌های تجاری، باغ ویلاها و در محل اجرای عملیات عمرانی و ... بسیار کاربردی می‌باشد. کانکس نگهبانی در ابعاد مختلف با امکانات متنوعی قابل تولید می‌باشد.

کانکس نگهبانی پیش ساخته ساندویچ پانلی

کانکس ساندویچ پانلی انباری

کانکس انباری بزرگمهر، به عنوان سازه‌ای با کیفیت و کارآمد در کمبود‌های فضایی مورد استقبال بی‌نظیری قرار گرفته است. کانکس‌های انباری بزرگمهر با استفاده از استراکچر فلزی و ورق‌های ساندویچ پانلی طراحی و تولید می‌شوند که می‌توان به آن‌ها آیتم‌ها و امکانات سفارشی مد نظر را نیز افزود. ابعاد کانکس انباری بزرگمهر به صورت سفارشی می‌باشد.

 • کانکس ساندویچ پانلی آموزشی (کلاس پیش ساخته ساندویچ پانلی)

با توجه به این که تمام افراد یک جامعه در هر طبقه اجتماعی حق دارند از امکانات آموزشی استفاده کنند، شاید فراهم کردن شرایط آموزشی در بعضی از نقاط کمی با دشواری صورت پذیرد و امکان ساخت مدرسه وجود نداشته باشد. استفاده از کانکس‌های پیش ساخته مدرسه راهکاری مناسب برای آموزش افراد مشتاق تحصیل فراهم آورده است. کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی آموزشی قابلیت تجهیز کلاس به تمام امکانات آموزشی را دارا می‌باشد. دیگر ویژگی کانکس‌های پیش ساخته آموزشی این است که برای کلاس‌های عملی خارج از محوطه‌های آموزشی، فضای آموزشی فراهم می‌کند. کانکس ساندویچ پانلی آموزشی قابیت جابجایی از محلی به محل دیگر را دارا می‌باشد.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی آموزشی

 • کانکس ساندویچ پانلی فروشگاهی

خیلی از مکان‌ها به دلیل پرتردد بودن و محدودیت زمان نظیر مراکز خرید خیابانی و یا محوطه‌های دانشگاهی، بیمارستان‌‌ها و ... که در آن محل‌ها، امکان ساخت فروشگاه در مدت زمان کوتاه میسر نیست، استفاده فروشگاه‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی این نیاز و خواسته را مرتفع نموده است. کانکس‌ فروشگاهی به صورت چهار ضلعی و چند ضلعی و همچنین به صورت چند طبقه، قابلیت تولید و سفارش را دارا می باشد. کانکس های فروشگاهی مجهز به روشنایی و برق و لوله کشی آب می‌باشد.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی فروشگاهی چند ضلعی

 • کانکس ساندویچ پانلی امداد و نجات

در زمان وقوع حادثه، زمان نقش بسیار کلیدی و اساسی در نجات جان انسان‌ها دارد. کانکس امداد یکی از امکانات مهمی است که کمک کننده و یاری دهنده به کادر پزشکی است. کانکس امداد کاربری‌هایی شامل: بیمارستان صحرایی، محل اسکان پزشکان، کانکس هلال احمر و کانکس اورژانس است و همچنین می‌تواند به عنوان سرپناه برای افراد آسیب دیده و بی خانمان مورد استفاده قرار گیرد.دیواره‌های کانکس‌های امدادی، معمولاً از ساندویچ پانل‌های دو رو صاف ساخته می‌شوند که در برابر رطوبت، حرارت و سرما عایق هستند. سقف کانکس‌های امدادی نیز از ساندویچ پانل‌های دو رو ورق ساخته می‌شود که در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند. کف کانکس‌های امدادی، ابتدا با ورق فلزی پوشش داده می‌شود و سپس برای ایمن‌تر شدن، عایق‌بندی در برابر زنگ‌زدگی و سهولت در نظافت و شست‌وشو، با ورق‌های آلومینیوم آج‌دار کاور می‌شود.

کانکس چرخ دار ساندویچ پانلی امداد و نجات

 • کانکس ساندویچ پانلی چرخدار

یکی از پرکاربردترین انواع کانکس‌ها کانکس پیش ساخته چرخدار است. کانکس‌های چرخ دار با نام کانکس‌های پرتابل هم در بازار نامیده می شود. مهم‌ترین ویژگی کانکس‌های چرخ دار، قابلیت جابجایی راحت این کانکس‌ها از محلی به محل دیگر است.

 • کانکس ساندویچ پانلی قابل گسترش

کانکس‌های ساندویچ پانلی قابل گسترش بیشتر در صنایع دفاعی و نظامی کاربرد دارند. همان طور که از اسم کانکس قابل گسترش مشخص است، این در زمان نیاز قابلیت جمع شوندگی و باز شوندگی در دیواره‌ها، سقف و کف را دارا می‌باشد.

کانکس ساندویچ پانلی قابل

کانکس ساندویچ‌ پانلی بهترین نوع کانکس از چند منظر می‌باشد که محبوبیت زیادی دارد. در ادامه به شرح ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

خرید کانکس ساندویچ پانلی

کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی باید از شرکت‌های معتبر خریداری نمود و قبل از خرید باید از کیفیت مواد اولیه،کیفیت و ظرافت ساخت و خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های تولیدکننده کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ پانلی اطمینان حاصل نمود.

گروه صنعتی بزرگمهر با بیش از دو دهه تجربه با بهره‌گیری از دانش روز و استفاده ازتجربیات افراد کارآزموده و متخصص، فعالیت خود را در تولید کانکس‌های پیش ‌ساخته ساندویچ ‌پانلی و در جهت مرتفع نمودن نیازهای جامعه گسترش داده است. کانکس‌ها به صورت تیپ (با ابعاد استاندارد) و یا کاملا شخصی‌سازی شده قابل سفارش بوده و قیمت آن بر اساس ابعاد و امکانات آن قابل محاسبه است و فاقد هر گونه محدودیت در اجرا و ساخت می‌باشد. بزرگمهر  همزمان با اراِیه خدمات گسترده، با هدف ارتقا سطح کیفی محصولات، پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای تمامی عزیزان را به گوش جان پذیرفته و چراغ راه خود در جهت ارائه محصولی ایمن‌تر و زیباتر قرار می‌دهد.

قیمت کانکس ساندویچ پانلی

قیمت نهایی کانکس به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • ابعادکانکس

با توجه به اینکه کانکس‌ها بر حسب متر مربع قیمت گذاری می‌شوند، بنابراین ابعاد کانکس (طول و عرض) در قیمت آن تاثیر مستقیمی دارند.

 • نوع مصالح استفاده شده در ساخت کانکس

استفاده از مواد اولیه باکیفیت بالا، ضخامت‌‌های مختلف ورق فلزی پانل‌های ساندویچی، دانسیته مطلوب فوم عایق پلی اورتان، استرکچر سازه از ورق‌ها خم کاری شده مستحکم با استاندارد ST37 و ... از مهم‌ترین عواملی هستند که تاثیر مستقیم در قیمت کانکس ساندویچ پانلی خواهند داشت.

 • امکانات تعبیه شده در کانکس ساندویچ پانلی

با توجه به این که کاربری کانکس ساندویچ پانلی چه خواهد بود، از امکانات و تجهیزات متنوع و مختلفی برخودار خواهد بود که برخی از کانکس‌ها از طراحی ساده‌تر و در نتیجه قیمت مناسب‌تر دارند مانند کانکس نگهبانی و کانکس‌هایی که از طراحی پیچیده‌تر، امکانات و تجهیزات بیشتری برخوردار هستند از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود مانند کانکس امداد و نجات.

سفارش کانکس ساندویچ پانلی

شرکت صنعتی بزرگمهر، قابلیت طراحی و اجرای انواع کانکس‌های ساندویچ پانلی را به صورت سفارشی و طبق کاربری، بسته به نیاز شما عزیزان فراهم نموده تا بهترین تجربه و خرید را رقم زند و در توسعه کانکس‌های ساندویچ پانلی نقش گسترده‌ای را ایفا کند.

نوع کانکس

ابعادامکاناتقیمت
کانکس ویلایی مسکونیاستاندارد و قابل تولید با ابعاد سفارشیدرب، پنجره، تاسیسات آب، برق و روشنایی، سیستم گرمایش و سرمایش، آشپز‌خانه و سرویس بهداشتی

تماس بگیرید

کانکس اداری

استاندارد و قابل تولید با ابعاد سفارشیدرب، پنجره، تاسیسات آب و روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش و تهویه‌ مطبوع، آبدار‌خانه

تماس بگیرید

کانکس کارگاهی

استاندارد و قابل تولید با ابعاد سفارشیدرب، پنجره، سیستم تهویه، تجهیزات آب و برق

تماس بگیرید

کانکس سرویس بهداشتی

استاندارد و قابل تولید با ابعاد سفارشیدرب، مجهز به رو‌شویی، توالت فرنگی و ایرانی، فن تهویه‌، لوله کشی رو‌کار، سیستم فلاش تانک، تجهیزات روشنایی، شیرآلات مرغوب

تماس بگیرید

کانکس نگهبانی

ابعاد استاندارد 5/1×5/2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، سیستم برق‌کشی، پنل تلفن ثابت و بیسیم

تماس حاصل فرمایید

کانکس فروشگاهی

ابعاد استاندارد 3×2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، قفسه، سیستم تهویه، نور‌پردازی

تماس بگیرید

کانکس آموزشی

ابعاد استاندارد 3×2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، مجهز به سیستم گرمایشی، سرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، تجهیزات کمک آموزشی

تماس بگیرید

کانکس امداد و نجات

ابعاد استاندارد 3×2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، سیستم تهویه‌ مطبوع، سیستم روشنایی

امکانات مورد نیاز پزشکی قابل تعبیه هستند.

تماس بگیرید

کانکس چرخ‌دار

ابعاد استاندارد 3×2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، چرخ‌ها، سیستم ترمز، مجهز به تاسیسات آب و برق، پنل‌های برق خورشیدی، سیستم موتور و انتقال قدرت

تماس بگیرید

کانکس قابل گسترش

ابعاد استاندارد 3×2 متر

قابل تولید در ابعاد سفارشی

درب، پنجره، آشپزخانه، تانکر آب، ژنراتور تولید برق

تماس بگیرید

 

ویژگی‌های کانکس ساندویچ پانلی

کانکس های ساندویچ پانلی دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. این ویژگی ها به خاطر نوع ساخت و مواد اولیه به کار رفته در طراحی و اجرای آن ها ایجاد شده است. استفاده از پنل های ساندویچی باعث شده است که بتوان سازه ای در ابعاد و اندازه های متنوع، همراه با ویژگی های مختلف از جمله عایق بودن در برابر گرما و سرما و صوت، تنوع رنگ بندی، تنوع طرح و نقش و ... ایجاد نمود. در ادامه خصوصیات و ویژگی های کانکس های ساندویچ پانلی به تفصیل ارائه شده است.

 • پیش‌ساختگی کانکس ساندویچ ‌پانلی

برای ساخت کانکس ساندویچ‌پانلی از پانل‌های ساندویچی که از دولایه ورق فلزی، که مابین آن‌ها فوم عایق به نام پلی اورتان یا پلی استایرن قرار دارد، استفاده شده که عایق صوت، سرما و گرما می‌باشد.

 • سرعت بالا در آماده‌سازی

پنل‌های ساندویچی در ابعاد cm101 عرض مفید و طولcm 1300 در کارخانه تولید و عرضه می‌شوند. به همین دلیل سازه ساندویچ‌پانلی با سرعت بسیار بالایی نسبت به مصالح سنتی نظیر سیمان و آجر نصب و اجرا می‌شوند.

 • مقاومت در برابر زلزله و بلایای طبیعی

کانکس‌های پیش‌ساخته ساندویچ پانلی به دلیل اینکه از مواد اولیه سبک و نوین در ساخت آن استفاده شده است، مقاومت و دوام بالایی در برابر زلزله و بلایای طبیعی دارد و ساکنین از امنیت بالاتری برخوردار خواهند بود.

 • مصرف بهینه انرژی

استفاده از فوم عایق با دانسیته 40 تا 45 کیلوگرم بر متر مکعب، باعث کاهش مصرف انرژی و در نهایت باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود.

 • طول عمر و دوام بالا

کانکس‌های پیش ساخته ساندویچ‌ پانلی از عمر مفید حدود 70 سال برخوردار هستند که در مدت زمان کوتاه فرسوده و خراب نمی‌شوند و تا سالیان طولانی بی‌نیاز از تعمیر و نگهداری می‌باشند.

 • تنوع رنگ و طرح

در تولید و اجرای انواع کانکس‌های ساندویچ‌ پانلی با توجه به کاربری و سلیقه مشتریان، امکان انتخاب ساندویچ پانل با رنگ‌های متنوع و همچنین در طرح‌های مختلف وجود دارد.

 • زیبایی

کانکس ساندویچ پانلی علاوه بر دارا بودن کیفیت و ماندگاری به دلیل ظرافت در ساخت، از زیبایی شگفت‌انگیزی برخوردار است.

تمام کانکس‌های ساندویچ‌پانلی قابلیت ترکیب شدن با انواع پنجره‌های UPVC در ابعاد مختلف و همچنین ست کردن با انواع درب‌های فلزی لیزری، درب های ساندویچ‌پانلی و ... دارا می‌باشند.

محصولات کانکس

کانکس نگهبانی ساندویچ پانلی

کانکس نگهبانی ساندویچ پانلی با قابلیت انتخاب رنگ بندی متنوع چهارچوب، فریم و دیواره های پیش ساخته ساندویچی می باشد.

ویلای 200 متری پیش ساخته ساندویچ پانلی

ابعاد ویلا :10×20 متر ارتفاع ویلا: 3 متر تعداد طبقات: 1 طبقه تجهیزات: کناف، کاغذ دیواری، نورپردازی تاسیسات: برق، آب، گاز، تلفن قیمت هر متر مربع: 10-16میلیون تومان  

ویلای پیش ساخته 100 متری

ابعاد ویلا :8×12 متر ارتفاع ویلا: 3 متر تعداد طبقات: 1 طبقه تجهیزات: کناف، کاغذ دیواری، نورپردازی تاسیسات: برق، آب، گاز، تلفن قیمت هر متر مربع: 10-16میلیون تومان
پرسش و پاسخ

ممکن است از ما بپرسید؟

سفارش کانکس را چطور ثبت کنیم؟

جهت سفارش کانکس با شماره 09120998330 تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازدید از پروژه و سفارش کانکس چقدر است؟

هزینه بازدید حضوری و ارائه مشاوره رایگان می باشد.

ارسال کانکس به چه صورت می باشد؟

ارسال کانکس در داخل و خارج مشهد از طریق باربری انجام می شود.

مدت زمان تحویل کانکس چند روز می باشد؟

تحویل کانکس بین 20 تا 30 روز کاری انجام می پذیرد.

مشتریان ما

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم!

آنچه مشتریان ما می گویند

پروژه ها