حفاظ

امنیت ساختمان و اهالی آن را با نصب حفاظ فلزی بزرگمهر تضمین نمایید. حفاظ های فلزی بزرگمهر در هر بستری با استحکام و دوام بالا قابل نصب و اجرا می باشند. این امر باعث می شود که سارقان برای عبور از حفاظ های فلزی مستحکم، عاجر باشند. از اینرو و با توجه به طول عمر بالای این نوع از حفاظ ها و تنوع طرح و نقش قابل اجرا بر روی حفاظ های فلزی لیزری بزرگمهر، با خرید این حفاظ ها امنیت خود و خانواده خوذ را تامین نمایید.

انواع حفاظ

به مجموعه اقداماتی فیزیکی که جهت حفظ و نگهداری از املاک و دارایی و منابع انسانی که ممکن است در معرض خطرات گوناگون قرار گیرند، گفته می شود. امنیت یکی از اصلی‌ترین مواردی است که بسیار مهم قلمداد می شود. برقراری امنیت برابراست با آرامش و آسایش در زندگی است. برقرار کردن امنیت ساختمان یا فضایی که زندگی می کنیم از ضروریات است و راهکار های مختلفی برای ایجاد امنیت و محافظت از جان و مال و ... وجود دارد. گروه صنعتی بزرگمهر طراح و تولید کننده انواع حفاظ‌های فلزی با طرح‌های متنوع و بی نظیر می‌باشد. حفاظ های فلزی از لحاظ نوع کاربری به سه دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از حفاظ پنجره، حفاظ درب و حفاظ دیوار.

حفاظ پنجره (2)

حفاظ درب (2)

حفاظ دیوار (2)

خرید حفاظ فلزی

خرید حفاظ فلزی مناسب و باکیفیت یکی از اجزایی است که باعث بهبود و بالا رفتن امنیت ساختمان خواهد شد. در هنگام خرید حفاظ فلزی لیزری باید به چند فاکتور شامل ابعاد حفاظ،چهار چوب فلزی حفاظ، ضخامت ورق فلزی، طرح حفاظ، پوشش رنگ توجه فرمایید. حفاظ فلزی با کیفیت و زیبا را فقط از شرکت‌های معتبر خریداری نموده و نصب نمایید.

قیمت حفاظ فلزی

قیمت حفاظ فلزی متاثر از عوامل مختلفی است. مواد اولیه مصرفی، طراحی، تولید و مونتاژ از موارد تاثیر گذار در قیمت حفاظ فلزی لیزری هستند. قیمت حفاظ فلزی لیزری با توجه به ابعاد قابل محاسبه است. با توجه به طرح و نقش ساختمان، پیشنهادات متفاوتی و متنوع ای وجود خواهد داشت که در قیمت حفاظ فلزی موثر است مانند قیمت حفاظ فلزی همراه با شیشه و یا حفاظ فلزی تلفیق شده با فرفورژه  با قیمت حفاظ فلزی ساده متفاوت است.

نوع حفاظ فلزی

پروفیل فلزی

ضخامت ورق فلزی

قیمت

حفاظ فلزی پنجره

2×2 الی 4×2

2 الی 4 میلیمتر

تماس بگیرید

حفاظ فلزی درب

تماس بگیرید

حفاظ دیوار

تماس بگیرید

سفارش حفاظ فلزی

سفارش حفاظ فلزی بزرگمهر به راحتی و از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری و یا سایت شرکت امکان پذیر می باشد. برای ثبت سفارش حفاظ فلزی مورد نظر می‌توانید با اندازه گیری طول و عرض، حفاظ را ثبت سفارش نمود و پس از مراحل طراحی، تایید کارفرما، حفاظ فلزی در مرحله تولید، ساخت و رنگ آمیزی  قرار خواهد گرفت و پس از طی مراحل تولید و ساخت، حفاظ فلزی به صورت بسته بندی ارسال خواهد شد.

انواع حفاظ فلزی از لحاظ جنس

حفاظ های فلزی علاوه بر اینکه از لحاظ نوع کاربرد به سه دسته کلی فوق تقسیم می شوند، از لحاظ جنس و نوع مواد اولیه نیز تقسیم بندی می شوند که مهم ترین ها شامل حفاظ فلزی لیزری، حفاظ فرفورژه، حفاظ فلزی آکاردئونی، حفاظ فلزی پروفیل فلزی و حفاظ بوته ای می باشد.

حفاظ فلزی لیزری همراه با فرفورژه طلایی

حفاظ فلزی لیزری

حفاظ فلزی فرفورژه

حفاظ فلزی آکاردئونی

حفاظ فلزی آکاردئونی

حفاظ فلزی پروفیلی

حفاظ فلزی پروفیلی

حفاظ فلزی بوته ای

حفاظ فلزی لیزری

 حفاظ فلزی لیزری یک حفاظ مستحکم و ضد دیلم محسوب می شود. حفاظ فلزی لیزری محصول نوین ساختمانی که فناوری برش لیزر برش خورده حفاظ فلزی لیزری به دو دسته کلی حفاظ ثابت و حفاظ لولایی تقسیم می شود که هر کاربرد هر کدام بسته به کاربری و سلایق کارفرما متفاوت است.

 

ویژگی‌های حفاظ های فلزی لیزری

  1. حفاظ‌های فلزی لیزری از چهار چوب پروفیلی مستحکم با سایزهای مختلف ساخته می‌شوند.
  2. تمام مدل های حفاظ‌های فلزی لیزری با ورق‌های مستحکم و یکپارچه با ضخامت 3 میلیمتر با استاندارد ST37 ساخته می‌شوند.
  3. حفاظ فلزی ضد دیلم و ضد سرقت
  4. زیبایی منحصر به فرد
  5. قیمت مناسب
  6. مقاومت و دوام بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  7. تمام بخش های حفاظ با رنگ کوره ای الکترو استاتیک پوشش می‌شوند.
  8. قابلیت ست کردن حفاظ درب ورودی، درب حیاط، درب پارکینگ و ...
  9. امکان استفاده از شیشه با رنگ‌های متنوع و ضخامت‌های مختلف در پشت حفاظ
  10. قابلیت تلفیق با انواع فرفورژه

جفاظ فلزی لیزری به همراه درب پارکینگ

امکان استفاده از انواع قفل مخفی برای امنیت چند برابر حفاظ، مخصوص حفاظ‌هایی که از قابلیت بازشو برخوردارند.

حفاظ فلزی ثابت

به حفاظ‌های فلزی لیزری گفته می شود که بیشتر برای پنجره‌ها کاربرد داشته و به صورت ثابت است. این حفاظ‌ها بر اساس ابعاد طراحی و ساخته می شوند و بعد از عملیات نصب امکان باز شو ندارند.

حفاظ ثابت پنجره فلزی لیزری

حفاظ فلزی لولایی

به حفاظ‌های فلزی لیزری گفته می شود که هم برای درب و هم برای انواع پنجره قابلیت طراحی، تولید و ساخت را دارا می‌باشد. مهم‌ترین مزیت حفاظ‌های فلزی لیزری لولایی قابلیت بازشو این حفاظ‌ها است. حفاظ‌های فلزی لیزری بر اساس ابعاد درب و پنجره طراحی شده ، تولید می شوند.

حفاظ فلزی لیزری درب

حفاظ فلزی لیزری لولایی برای درب ورودی ساختمان

حفاظ فلزی لیزری پنجره به صورت لولایی همراه با قفل مخفی

حفاظ فلزی لیزری پنجره به صورت لولایی همراه با قفل مخفی

حفاظ فلزی فرفورژه

حفاظ فلزی فرفورژه یکی دیگر از حفاظ‌های فلزی است که در بین عموم طرفدارن زیادی را دارد. فرفورژه به تنهایی قابلیت حفاظ را ندارد و از ترکیب با فریم فلزی ساخته و تولید می‌شود. حفاظ فرفورژه دارای قطعات فلزی متنوعی می باشد.

حفاظ فلزی لیزری همراه با فرفورژه

حفاظ فلزی آکاردئونی

 یکی دیگر از انواع حفاظ‌های فلزی، حفاظ فلزی آکاردئونی نام دارد که از قابلیت جمع شدن به یک طرف جهت رفت و آمد برخوردار است. حفاظ فلزی آکاردئونی مختص فضاهایی است قصد استفاده بهینه از فضا را دارند. حفاظ فلزی آکاردئونی در قالب یک چهارچوب فلزی در یک ریل حرکت می کند، که می‌توان از قفل کتابی برای بالا بردن امنیت استفاده نمود.

حفاظ فلزی آکاردئونی

حفاظ فلزی پروفیلی (حفاظ با قوطی)

حفاظ پروفیل فلزی تقریبا جزو اولین گروه از حفاظ‌های فلزی است که از گذشته مرسوم بوده که نسبت به طرح های متنوع و لیزری از نقش های ساده‌تری برخوردار هستند  و معمولا با قوطی‌های پروفیلی 2×2 ساخته و مونتاژ می‌شود.

حفاظ فلزی پنجره پروفیلی

حفاظ فلزی بوته ای

حفاظ فلزی بوته‌ای یا حفاظ فلزی شاخ گوزنی دسته دیگر از حفاظ های فلزی محسوب می شوند که برای تامین امینت بیشتر ساختمان، باغ و ویلا، بر روی دیواره‌های مشرف به خیابان استفاده می شود. حفاظ فلزی دیوار از میلگرد با ضخامت‌های متفاوتی ساخته می‌شود. ارتفاع حفاظ فلزی بوته‌ای 50 تا 150 سانتی‌متر می‌باشد.

حفاظ بوته ای ( حفاظ شاخ گوزنی)

محصولات حفاظ

حفاظ و نرده فلزی لیزری

ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ: کوره ای اکترو استاتیک

ویلای پیش ساخته 100 متری

ابعاد ویلا :8×12 متر ارتفاع ویلا: 3 متر تعداد طبقات: 1 طبقه تجهیزات: کناف، کاغذ دیواری، نورپردازی تاسیسات: برق، آب، گاز، تلفن قیمت هر متر مربع: 10-16میلیون تومان
پرسش و پاسخ

ممکن است از ما بپرسید؟

سفارش حفاظ درب، پنجره و دیوار را چطور ثبت کنیم؟

جهت سفارش حفاظ با شماره 09120998330 تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازدید از پروژه چقدر است؟

هزینه بازدید حضوری از پروژه و ارائه مشاوره رایگان می باشد.

ارسال حفاظ به چه صورت است؟

ارسال حفاظ در داخل و خارج مشهد از طریق باربری انجام می شود.

مدت زمان تحویل حفاظ چند روز می باشد؟

تحویل حفاظ بین 15 تا 30 روز کاری انجام می شود.

مشتریان ما

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم!

آنچه مشتریان ما می گویند

پروژه ها