درب فلزی یک و نیم لنگه

درب‌ فلزی یک و نیم لنگه که تلفیقی از درب نفر رو و درب پارکینگ می‌باشد، جز محبوب‌تربن درب‌های فلزی می‌باشد. درب یک و نیم لنگه فلزی دارای کاربرد‌های بسیاری از جمله استفاده همزمان به‌عنوان درب ورودی ساختمان و پارکینگ، درب انبار، درب فروشگاه و ... می‌باشد. درب‌های فلزی یک و نیم لنگه در سه نوع ساده، قوسی و کتیبه‌دار، قابل سفارش می‌باشند. همچنین می‌توان در طراحی و ساختار درب‌های فلزی یک و نیم لنگه از فرفورژه، رنگ‌های ترکیبی، شیشه سند بلاست و... بسته به کاربری و یا سلیقه مشتری، استفاده نمود.

 

خرید درب فلزی یک و نیم لنگه

در هنگام خرید درب فلزی یک و نیم لنگه باید به نکاتی توجه نمود. از جمله نکات بسیار مهمی که در خرید درب‌های فلزی یک و نیم لنگه وجود دارد، کیفیت و مواد اولیه مصرفی مورد استفاده در ساخت محصول می‌باشد زیرا درب محصولی است که به دوام و ماندگاری زیادی احتیاج دارد تا نیازی به تعویض در کوتاه مدت نداشته ‌باشد. بنابراین بسیار مهم است که این محصول از کجا و چه شرکتی تهیه نمایید.
درب فلزی یک و نیم لنگه مجموعه بزرگمهر، ایمنی و حفاظت را به ارمغان آورده، ضمن اینکه ظاهر بسیار زیبایی داشته و قابلیت سفارشی سازی این محصول، تاثیر به سزایی در زیبایی نمای خارجی ساختمان به همراه می‌آورد. درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر، به دو صورت راست‌ باز‌شو و چپ باز‌شو قابلیت سفارش گیری و تولید را دارا است.
گروه صنعتی بزرگمهر با توجه ویژه به مواردی همچون ضخامت درب، نوع متریال مصرف شده، نوع قفل، سیستم‌های ایمنی و حفتظتی روی درب، محصولی ایمن را به مشتریان ارائه می‌نماید. درب های فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر انتخابی مناسب جهت استفاده در دفاتر کار، اماکن تجاری و مجتمع های مسکونی می باشند.
درب‌های فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر، در3 اندازه با ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی قابل تولید می‌باشند. ابعاد استاندارد درب یک و نیم لنگه بزرگمهر به شرح ذیل می‌باشد:

ابعاد استاندارد درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر

درب فلزی یک و نیم لنگهطول برحسب سانتی مترارتفاع بر حسب سانتی متر
153223
153233
153243

قیمت درب فلزی یک و نیم لنگه

قیمت درب فلزی یک و نیم لنگه وابسته به عوامل بسیاری می‌باشد. به عنوان مثال درب‌ها با توجه به ابعاد مدنظر تولید می‌شوند. برای درب‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر، با توجه به کاربرد بیشتر مواد اولیه، قیمت درب نیز افزایش می‌یابد. همچنین درب‌های فلزی یک و نیم لنگه، از قابلیت قرار‌گیری سیستم‌های قفل متنوعی برخوردار می‌باشند که با توجه به نوع قفل انتخابی قیمت درب نیز افزایش می‌یابد. بنابراین در خرید هرگونه درب فلزی یک و نیم لنگه، فاکتور‌هایی وجود دارند که بر قیمت محصول اثر گذاشته و موجب افزایش یا کاهش قیمت خواهند ‌شد. از جمله فاکتور‌های موثر برقیمت درب فلزی یک و نیم لنگه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
1. ابعاد و وزن درب‌ 2. تعداد لنگه‌ 3. نوع چهارچوب درب 4. نوع درب 5. انواع یراق آلات 6. نوسانات ارزی مواد اولیه

جدول لیست قیمت درب فلزی یک و نیم لنگه

ابعاد

(سانتی‌متر)

نوع پروفیل

(سانتی‌متر)

ضخامت ورقنوع شیشهضخامت شیشهقیمت

223×153

233×153

243×153

4×4

8×4

2 الی 4میلی متر

ساده

سند بلاست شده

6 الی 10 میلی متر

تماس حاصل فرمایید.

سفارش درب فلزی یک و نیم لنگه

تیم حرفه‌ای طراحی مجموعه بزرگمهر، مطابق سلیقه و متناسب با ساختمان مورد نظر، قابلیت سفارشی سازی را داشته تا محصولی مطابق با نظر و سلیقه مشتری ارائه گردد. برای سفارش درب یک و نیم لنگه بزرگمهر می‌بایست پس از تعیین ابعاد و مشخصات درب یک و نیم لنگه، از طریق تماس تلفنی با کارشناسان بزرگمهر و یا مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی‌های شرکت، سفارش خود را ثبت نمایید.

درب طرح لاریسا فلزی لیزری بزرگمهر یک و نیم لنگه

انوع درب فلزی یک و نیم لنگه

درب فلزی یک و نیم لنگه ساده و لیزری دارای ورق، در دو نوع ساده و یا لیزری تولید می‌شود. در یک تقسیم بندی کلی، درب‌های یک و نیم لنگه فلزی لیزری بزرگمهر یه سه دسته کلی شامل درب یک و نیم لنگه ساده، کتیبه دار و قوسی تقسیم بندی می‌گردد.

انواع درب فلزی یک و نیم لنگه فلزی از نظر ظاهر، درب فلزی یک و نیم ساده، کتیبه دار و قوسی

مزایای درب فلزی یک و نیم لنگه

درب های یک و نیم لمگه فلزی لیزری بزرگمهر دارای مزایای بسیاری می باشند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• ابعاد درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر

از مزایای قابل توجه درب فلزی یک و نیم لنگه، می‌توان به عرض مفید درب جهت استفاده در ورودی‌های بزرگ با عرض زیاد اشاره نمود که موجب راحتی و سهولت در جابجایی وسایل و تجهیزات می‌شود.

• طراحی لیزری متنوع درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر

از آن‌جایی که درب‌های ورودی ساختمان‌ها و یا درب ورودی اصلی خانه‌ها نقش به‌سزایی در نما و جلوه بصری ساختمان دارند، هرچه ابعاد درب بزرگ‌تر باشد، نما و جلوه بصری بیشتری را برای ساختمان ایجاد می‌نماید. بنابراین، درب‌ فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر، علاوه بر ایمنی کافی، و فضای گسترده‌تر، زیبایی مسرت ‌بخشی را به بیننده القا می‌کند و بر جذابیت نما می‌افزاید. طراحی لیزری درب با استفاده از بروز‌ترین دستگاه های برش لیزر روز دنیا موجب فراهم‌آوری بیش از 130 نوع طرح درب می‌باشد که فرصت تجربه خریدی متفاوت طبق طرح مدنظر‌ می‌دهد.

• ایمنی درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر

درب‌های فلزی بزرگمهر غالبا از جنس فلز‌های مستحکمی همچون فولاد با ضخامت بالا ساخته می‌شوند تا در بردارنده بیشترین امنیت و ایمنی باشند. بنابراین، جهت خرید دربی با بیشترین ایمنی و مقاوم‌ترین مواد خام مصرفی، درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگهمر بهترین گزینه و پیشنهاد می‌باشد. استحکام و مقاومت سازنده فولاد مصرفی و پروفیل‌های مرغوب به همراه سیستم قفل و کنترل درجه یک مجموعه بزرگمهر، موجب می‌شود تا بهترین خرید درب در جهت ایمنی ساختمان و مکان مدنظر صورت گیرد.

• دوام و ماندگاری درب فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر

دوام و ماندگاری بالا، از جمله دیگر مواردی است که در محبوبیت و کاربرد فراوان درب‌های فلزی یک و نیم لنگه بزرگمهر تاثیر گذار است. درب‌های فلزی گروه صنعتی بزرگمهر، دارای پوشش رنگ کوره‌ای بوده و از اینرو دارای طول عمر بالایی می‌باشند. اصولی رنگ کردن درب، ضخامت رنگ درب، و مدت زمان مناسب پخت رنگ، از جمله موارد و عوامل بسیاری مهم هستند که در دوام و ماندگاری رنگ درب تاثیر به سزایی دارند. این عوامل توسط واحد کنترل کیفیت بزرگمهر بررسی می‌شوند تا دربی با کیفیت به مشتریان ارائه گردد و دیگر نیازی به رنگ آمیزی سالیانه نداشته باشد.

درب فلزی به همراه حفاظ