حفاظ دیوار

حفاظ دیوار یکی از مهم‌ترین عناصر جهت تامین امنیت و ایجاد فضایی زیبا برای خانه‌ها و محوطه‌ها می‌باشد که به عنوان یک پوشش محافظتی برای خانه و یا محوطه عمل می‌کند و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می‌کند. از اینرو پیشنهاد ما به شما نصب حفاظ دیوار بزرگمهر برای تامین امنیت ساختمان و ساکنان آن می‌باشد. گروه صنعتی بزرگمهر، تولید کننده سازه‌های فلزی، قادر به طراحی و تولید حفاظ فلزی لیزری همراه با کاربری دیوار می‌باشد.

حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی فلزی

خرید حفاظ دیوار

خرید حفاظ دیوار به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:
1. جنس و کیفیت مواد اولیه: حفاظ دیوار بزرگمهر، از جنس فولاد می‌باشد که با استحکام بالا موجب افزایش طول عمر آن می‌گردد.
2. ابعاد و اندازه: ابعاد و اندازه حفاظ دیوار، بستگی به محیط و متراژ محل نصب دارد. حجم و ابعاد حفاظ دیواری بر اساس محیط محوطه و نوع کاربری آن تعیین می‌شود.
3. طراحی و شکل ظاهری: در خرید حفاظ دیوار بزرگمهر، توجه به طراحی خاص و زیبایی آن از عوامل قابل توجه می‌باشد. گروه صنعتی بزرگمهر ارائه دهنده دو نوع حفاظ دیوار با عنوان‌های حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته‌ای می‌باشد.

به طور کلی خرید حفاظ دیوار به نیاز‌های شخصی و نوع کاربری محل نصب بستگی دارد. بنابراین با توجه به مزایای حفاظ دیوار مد نظر به هنگام خرید، می‌توان بهترین تصمیم گیری را به عمل آورد.

قیمت حفاظ دیوار

قیمت حفاظ دیوار بزرگمهر به عوامل متعدد و گوناگونی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر قیمت حفاظ دیوار، می‌توان به جنس و کیفیت مواد اولیه، ابعاد و اندازه، نوع و طراحی شکل ظاهری و … اشاره نمود. ابعاد و اندازه حفاظ دیوار بستگی به محل نصب و نیاز‌‌های امنیتی مدنظر دارد. همچنین نوع طراحی حفاظ دیوار با توجه به سلیقه مخاطب و نیاز کاربری، متفاوت می‌باشد. جدول لیست قیمت حفاظ دیوار بزرگمهر، به شرح زیر می‌باشد:
 

حفاظ دیوار بزرگمهر

ابعادنوع حفاظمشخصات کیفیقیمت

استاندارد

سفارشی

شاخ گوزنی

پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک

ورق ضخیم فلزی

تنوع رنگ و طرح

ساخته شده از پروفیل‌های مرغوب

تماس بگیرید

بوته‌ای

تماس بگیرید

 

سفارش حفاظ دیوار

سفارش حفاظ دیوار شاخ گوزنی و بوته ای بزرگمهر به روش های مختلفی از جمله مراجعه حضوری و بازدید از سایت شرکت، انجام می شود. گروه صنعتی بزرگمهر مطمئنا حفاظ دیوار متناسب با نیاز‌های منحصر به فرد مخاطب خود را طراحی و تولید می‌نماید. سفارش حفاظ دیوار بزرگمهر، گزینه‌ای مناسب جهت حفظ امنیت و زیبایی فضای مورد نظر می‌باشد.

انواع حفاظ دیوار

حفاظ دیوار دارای دو نوع کلی می باشند که شامل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای می باشند:

حاظظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از انواع حفاظ دیوار می‌باشد که با الهام از شاخ‌های گوزن طراحی و نام گذاری شده‌است. این نوع حفاظ به دلیل امنیتی که فراهم می‌آورد و همچنین به عنوان یک عنصر دکوراتیو و زینتی برای فضا‌های خارجی، مورد استقبال و محبوبیت قرار گرفته‌است. حفاظ دیوار شاخ گوزنی بزرگمهر، دارای ابعاد مختلفی است که به صورت سفارشی و با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان تولید می‌شود.

حفاظ بوته‌ای

حفاظ دیوار بوته‌ای بزرگمهر، مانند حفاظ شاخ گوزنی به صورت گیوتین خورده بوده و با طراحی منحصر به فردش موجب بهبود ایمنی و عدم ورود سارقین به داخل مکان مد نظر می‌شود. این نوع حفاظ نیز، دارای ابعاد متفاوتی می‌باشد که با توجه به ابعاد سفارش طراحی و تولید می‌شود.

مزایای حفاظ دیوار بوته‌ای

حفاظ بوته ای دارای مزایای زیر می باشد:

1. بهبود ایمنی عمومی
حفاظ دیوار به عنوان پوششی جهت محافظت از خانه و یا محل‌های اداری، تجاری و … کاربرد داشته و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می‌نماید.
2. طراحی زیبا و دکوراتیو
همراه با پیشرفت تکنولوژی، افزون بر ایجاد امنیت، طراحی حفاظ‌های دیوار به صورت استاندارد سازی شده صورت می‌گیرد که می‌تواند به زیبایی و طراحی فضای بیرونی خانه کمک کند و به آن شکل و جذابیت ببخشد.
3. کیفیت مواد اولیه مصرفی
حفاظ‌های دیوار بزرگمهر از  بهترین مواد اولیه مصرفی از جمله فولاد ضد زنگ تولید می‌شود. همچنین در فرآیند رنگ آمیزی حفاظ‌های دیوار بزرگمهر، از رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک استفاده می‌شود که موجب افزایش دوام و بهره‌وری سازه می‌گردد. رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک باعث ایجاد یک لایه ضدخش و ضدزنگ بر روی حفاظ فلزی می‌گردد.
4. مقرون به صرفه
نصب حفاظ‌های دیوار نسبت به دیگر روش‌های حفاظتی از هزینه کمتری برخوردار می‌باشد.
5. مقاومت در برابر عوامل جوی
حفاظ‌های فلزی لیزری دیوار بزرگمهر، به دلیل پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک، ضد زنگ و هوا‌زدگی می‌باشند. بنابراین مناسب آب و هوای مختلف بوده و در برابر عوامل جوی مقاوم هستند. همچنین پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک، دارای ویژگی ضد خش نیز می‌باشد.