سایبان ماشین

سایبان ماشین یک راهکار مناسب برای محافظت از خودرو و وسایل نقلیه در برابر عوامل محیطی شرایط جوی ناپایدارو آفتاب سوزان است. استفاده از سایبان مناسب باعث میشود که قطعات داخل اتومبیل و لوازمی که داخل آن هست خیلی زود به تعمیر و نگهداری نخورد. در خیلی از فضاها مانند باغ، حیاط و محوطه های باز که فاقد پارکینگ هستند میتوان از سایبان ماشین استفاده کرد.

خرید سایبان ماشین

امروزه استفاده از سایبان پیش ساخته ماشین به منظور محافظت در از آن در شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین حفاظت در برابر سقوط اجسام و اشیا و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین در هنگام خرید سایبان پیش ساخته ماشین بهتر است به فاکتور‌های کیفی این سازه نیز توجه شود. به عنوان مثالاستفاده از پوشش UPVC با رنگ سفید که در سقف سایبان‌های پیش ساخته ماشین بزرگمهر به کار می‌رود، به دلیل مقاومت در برابر اشعه UV خوشید، طول عمر سازه را افزایش داده و مانع از پوسیدگی سقف ماشین نیز می‌شود. از جمله عوامل قابل توجه هنگام خرید سایبان پیش ساخته ماشین می‌توان به کیفیت و جنس سازه، ابعاد سایبان ، وزن سایبان پیش ساخته ماشین و... توجه نمود.

گروه صنعتی بزرگمهر با پنج دهه سابقه در طراحی و ساخت انواع سازه‌های فلزی ساختمانی، طراح، تولیدکننده و مجری انواع سایبان‌های ماشین در مدل‌های متنوع و کاربردی می‌باشد.

قیمت سایبان ماشین

عوامل مختلف بسیاری وجود دارند که  می‌توانند بر قیمت سایبان پیش ساخته ماشین تاثیر بگذارند.  از جمله اساسی‌ترین فاکتور‌های تاثیر گذار برقیمت سایبان پیش ساخته ماشین می‌توان به ابعاد، وزن سایبان ماشین، طول سایبان، ارتفاع سایبان، جنس مواد اولیه مصرفی،نوع رنگ به کار رفته، متعلقات و تجهیزات جانبی مانند سیستم روشنایی، آب‌رو و... اشاره نمود.

جدول مشخصات فنی به همراه قیمت سایبان‌های پیش ساخته ماشین بزرگمهر به شرح ذیل می‌باشد:

سایبان ماشین

ابعادتعداد پایه*تعداد پارک خودرو

قیمت

طرح فراز

36متر مربع22تماس بگیرید

طرح تاراز

15 متر مربع21

تماس بگیرید

طرح نگین

36 متر مربع22

تماس بگیرید

طرح باران

24 متر مربع22

تماس بگیرید

طرح ترک27 متر مربع22

تماس بگیرید

طرح سفارشی

طراحی بر اساس ابعاد

_

_

تماس بگیرید

* در ردیف‌های 1 تا 6، قیمت و مشخصات برای سایبان با دو پایه ارائه شده است که تعداد پایه‌ها قابل افزایش می‌باشد.

سفارش سایبان پیش ساخته ماشین

سایبان‌های پیش ساخته گروه صنعتی بزرگمهر، در طرح‌های متنوع و زیبا قابل سفارش‌دهی می‌باشند. همچنین، قابلیت سفارشی‌سازی سایبان‌های پیش ساخته ماشین در گروه صنعتی بزرگمهر فراهم آمده‌ تا شما عزیزان بتوانید طرح مورد نظر خود را طبق سلیقه و تناسب مکان مد‌نظر در ابعاد و با توجه به تعداد پارک خودرو‌ها سفارش دهید.

ویژگی سایبان پیش ساخته ماشین بزرگمهر:

 • نصب سریع و آسان
 • نصب بدون ‌‌ایجاد مزاحمت
 • طراحی سازه به صورت پیچ ‌و مهره‌‌ای.
 • ساخته شده با استفاده از پروفیل‌های مرغوب و مطابق با استاندارد ST37
 • ساخته شده با استفاده از ورق‌های فلزی مستحکم با ضخامت 3 میلیمتر
 • رنگ آمیزی با رنگ کوره‌‌ای الکترواستاتیک
 • استفاده از پنل‌های UPVC به عنوان پوشش سقف
 • قابل ارائه در طرح‌های متنوع
 • قابلیت سفارش و تولید به صورت استاندارد و شخصی سازی شده
 • کیفیت و دوام بالا جهت استفاده در مدت زمان طولانی
 • با قابلیت جابجایی و نصب مجدد

انواع سایبان پیش ساخته ماشین

گروه صنعتی بزرگمهر ارائه دهنده 5 مدل سایبان ماشین با نام‌های تجاری فراز، تاراز، نگین، باران و ترک که در طرح‌های متنوع و مدل‌های گوناگون قابل ارائه هستند.

 • سایبان ماشین طرح فراز

سایبان ماشین طرح فراز در ابعاد استاندارد 3×5 متر و 3×6 متر تولید می‌شود و مناسب برای پارک یک ماشین می‌باشد. سایبان ماشین طرح فراز برای نصب و مونتاژ نیازمند یک دیوار به عنوان تکیه‌گاه است. ‌‌این سازه در ابعاد استاندارد متشکل از 2 پایه (خرپا) است. پایههای سایبان پیش ساخته ماشین طرح فراز از پروفیل‌های مستحکم 4×8 سانتی‌متر و ورق فلزی با ضخامت 3 میلیمتر ساخته می‌شود. ‌‌این پایه‌ها با استفاده از پیچ‌های رول بولت و بست‌های فلزی متناسب با پروفیل‌های پایه سایبان پیچ و مهره‌ای طرح فراز به دیوار متصل و نصب می‌شود.

اتصال سایبان ماشین طرح فراز به دیوار

سایبان ماشین طرح فراز در 12 طرح متنوع و با رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه‌‌ای ارائه می‌شود. پوشش سقف سایبان خودرو طرح فراز از نوع UPVC  بوده که بر روی تیرک‌های افقی فلزی با استفاده از پیچ‌های بکسی متصل می‌شود. تمام سازه سایبان طرح فراز به صورت پیچ و مهره‌‌ای بوده و بدون نیاز به جوشکاری در مدت زمان حدود 2 ساعت نصب و مونتاژ ‌‌می‌شود. ‌‌این سایبان قابلیت دمونتاژ و جابجایی به محل دیگر را دارد. سایبان پیش ساخته ماشین طرح فراز  بدون محدودیت در طول، قابل اجرا است.

شماتیک سایبان پیش ساخته ماشین طرح فراز

مشخصات سایبان پیش ساخته طرح فراز بزرگمهر

تعدادخودرو

طول (متر)

عرض (متر)

ارتفاع (متر)

نوع و رنگ پوشش سقف

رنگ سازه

تعداد پایهمتراژ مربع

یک خودرو

53

3

UPVC سفید

سفید

مشکی

قهوه‌‌ای

2

15

یک خودرو

6

2

18

دو خودرو

10

3

30

سه خودرو

15

4

45

سایبان متصل به دیوار با پیش آمدگی 3 متر

سایبان ماشین طرح تاراز

سایبان پیش ساخته ماشین طرح تاراز در ابعاد استاندارد 6×6 مترمربع تولید می‌شود و مناسب برای پارک 2 خودرو می‌باشد. سایبان پیچ و مهره‌ای خودرو طرح تاراز نیازمند صفحه گذاری در زمین ‌‌می‌باشد. بدین صورت که هر پایه سایبان تاراز  متشکل از یک صفحه فلزی با ضخامت 10 میلیمتر و به ابعاد 40×146 سانتی‌متر، میلگردهای بولت و پیچ و مهره است که با استفاده از بتن در محل مورد نظر (چاله‌ای به عمق 100 سانتی‌متر) ایجاد می‌شود. پس از بتن‌ریزی و خشک شدن کامل محل قرارگیری صفحه‌ها که حدود یک هفته به طول می‌انجامد، می‌توان عملیات مونتاژ پایه‌های سایبان را آغاز نمود. هر پایه سایبان طرح تاراز متصل به یک صفحه فلزی با ضخامت 8 میلی‌متر و با ابعاد 25 ×141 سانتی متر است که در قسمت انتهایی سایبان، به محل صفحه گذاری شده در زمین، با استفاده از پیچ و مهره متصل می‌گردد.

 شماتیک سایبان پیش ساخته طرح تاراز بزرگمهر

سایبان ماشین طرح تاراز در 3 متنوع و با رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه‌‌ای ارائه می‌شود. تمام قطعات سایبان پیش ساخته خودرو طرح تاراز به صورت پیچ و مهره‌‌ای در مدت زمان 2 الی 3 ساعت مونتاژ و راه اندازی ‌‌می‌شود.

مشخصات سایبان پیش ساخته طرح تاراز بزرگمهر

تعدادخودرو

طول (متر)

عرض (متر)

ارتفاع (متر)

نوع و رنگ پوشش سقف

رنگ سازه

تعداد پایه

متراژ مربع

دو خودرو

6

6

3

UPVC سفید

سفید

مشکی

قهوه‌‌ای

2

36

چهار خودرو

12

3

72

شش خودرو

18

4

108

هشت خودرو

24

5

144

سایبان با پوشش رنگ کوره ای سفید

سایبان ماشین طرح باران

سایبان پیش ساخته ماشین طرح باران با ابعاد استاندارد 4.5×6 متر تولید ‌‌می‌شود که مناسب پارک یک خودرو ‌‌می‌باشد. برای نصب و راه‌اندازی سایبان پیچ و مهره‌ای ماشین طرح باران، ابتدا باید صفحه‌هایی به ابعاد 40×70 سانتی متر در زمین قرار داده شوند. پس از عملیات بتن ریزی و اطمینان از خشک شدن محل صفحات که معمولا در بازه زمانی 10 تا 14 روز به طول ‌‌می‌انجامد، می‌توان اقدام به نصب و راه اندازی سایبان پیش ساخته اتومبیل طرح باران نمود. مدت زمان نصب و اجرای سایبان ماشین طرح باران 2 الی 3 ساعت می‌باشد. سایبان خودرو طرح باران در 2 طرح و با رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه‌‌ای تولید ‌‌می‌شود. همچنین مشتریانی که طرح خاصی مد نظر دارند، می‌توانند با ارایه آن طرح  از سایبان پیش ساخته ماشین با طراحی منحصر به فرد بهره گرفته و از زیبایی سایبان ماشین لذت ببرند.

شماتیک سایبان پیش ساخته طرح باران بزرگمهر

جدول مشخصات سایبان پیش ساخته طرح باران بزرگمهر

تعدادخودرو

طول (متر)

عرض (متر)

ارتفاع (متر)

نوع و رنگ پوشش سقف

رنگ سازه

تعداد پایه

متراژ مربع

دو خودرو

6

4/5

3

UPVC سفید

سفید

مشکی

قهوه‌‌ای

2

27

سه خودرو

10

3

45

سایبان ماشین طرح باران

 

 سایبان ماشین طرح نگین

سایبان خودرو طرح نگین با ابعاد استاندارد 6×6 متر، انتخابی شایسته برای پارک دو خودرو به بالا و فضاهایی که محدودیت فضا برای نصب پایه‌های سایبان ماشین بر روی زمین را دارند، مناسب است. سازه ‌سایبان پیش ساخته طرح نگین همانند دیگر سایبان‌های ماشین بزرگمهر از پروفیل‌ها و صفحات فولادی مستحکم طرحی و ساخته می‌شود. سایبان پیچ و مهره‌ای خودرو طرح نگین یک تفاوت محسوس با دیگر انواع سایبان‌ها در شکل ظاهری دارد و آن هم استفاده از کابل مهاربند در بالای سقف سایبان، جهت مقاومت و پایداری بیشتر در برابر باد، طوفان و شرایط ناپایدار جوی است. ‌‌این ویژگی، علاوه بر زیبایی، باعث افزایش استحکام سایبان پیش ساخته ماشین طرح نگین نیز خواهد شد. هر پایه از سایبان طرح نگین، دارای یک ستون پروفیلی به ابعاد 14×14 سانتی‌متر است که نیازمند یک دیوار جهت مهار شدن پایه‌ها می‌باشد. سایبان پیش ساخته خودرو طرح نگین همراه با صفحه گذاری بر روی زمین و صفحه گذاری بر روی دیوار اجرا می‌گردد.

شماتیک سایبان پیش ساخته طرح نگین بزرگمهر

جدول مشخصات سایبان پیش ساخته طرح نگین بزرگمهر

تعدادخودرو

طول (متر)

عرض (متر)

ارتفاع (متر)

نوع و رنگ پوشش سقف

رنگ سازه

تعداد پایه

متراژ مربع

دو خودرو

6

6

3

UPVC سفید

سفید

مشکی

قهوه‌‌ای

2

36

سه خودرو

11

3

66

سایبان خودرو طرح نگین

سایبان ماشین طرح ترک

سایبان پیش ساخته ماشین طرح ترک بزرگمهر، زیبایی و استحکام را در یک محصول گرد هم آورده است‌‌. این سایبان پیش‌ساخته خودرو با ابعاد 6×4 مترمربع، فضای کافی برای پارک یک خودرو را فراهم می‌کند. ‌‌این مدل از سایبان ماشین هم مثل برخی از نمونه‌های دیگر، نیازمند صفحه‌گذاری برای اتصال محکم به زمین است. سازه متشکل از پروفیل‌های 8×8 سانتی متر دوبل بوده و استفاده از پروفیل‌های 4×8 سانتی متر در ساخت سایبان پیچ و مهره‌ای ماشین طرح ترک، مقاومت آن را در برابر صدمات احتمالی افزایش داده است. همچنین بهره گیری از کابل مهاربند نیز باعث افزایش استحکام سایبان ماشین طرح ترک می‌شود. سقف ‌‌این سایبان به صورت تک قوس ملایم بوده که جلوه‌‌ای زیبا و مدرن به آن می‌بخشد.

سایبان پیش ساخته خودرو طرح ترک

سایبان ماشین با طراحی سفارشی

پایه‌های سایبان ‌‌پیش‌ساخته ماشین با طراحی سفارشی معمولا شامل پروفیل 30 × 60  میلیمتر یا 40 × 40 میلی متردارای استانداردST37  و ورق فلزی مستحکم و استوار با ضخامت 3 میلی‌متر است. برخی از سایبان‌های ‌‌پیش‌ساخته خودرو با طراحی سفارشی برای بالا بردن استحکام و امنیت بیشتر، متناسب با فضا همراه با ستون گذاری و صفحه گذاری انجام ‌‌می‌شود.

سایبان با طراحی سفارشی

گروه صنعتی بزرگمهر سایبان پیش ساخته ماشین را متناسب با ابعاد و اندازه و با توجه به نیاز و سلایق کاربران، طراحی و تولید می‌کند. ‌‌این سایبان‌ها قبل از اجرا توسط مشتری به تأیید نهایی می‌رسند و سپس مراحل تولید، نصب و اجرای آن‌ها آغاز می‌گردد.

بارانگیر پیش ساخته فلزی

پیش آمدگی بارانگیر: 116CM-151CM نوع پایه: فلزی نوع پوشش سقف:پلی کربنات- کامپوزیت نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک مدت زمان نصب: 1 ساعت

سایبان بالای درب

ابعاد سایبان بالای درب:  2×2 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×20 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد کابل مهاربند: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: با توجه به جزئیات از 2/050/000 تومان  

سایبان پیش ساخته ماشین طرح باران

ابعاد سایبان طرح فراز برای یک خودرو: 4.5×6 متر تعداد پایه: 2 عدد تعداد پارک خودرو: یک عدد نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×80 میلیمتر صفحه گذاری: دارد نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: از 2/050/000 تومان

سایبان پیش ساخته ماشین طرح تاراز

ابعاد استاندارد سایبان طرح تاراز: 6×6 متر تعداد خودرو: 2 عدد پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل:40×80 سانتیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2الی 3 ساعت صفحه گذاری در زمین: دارد قیمت : از 2/050/000 تومان

سایبان پیش ساخته ماشین طرح فراز

ابعاد سایبان طرح فراز برای یک خودرو: 3×5 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×80 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: از 2/050/000 تومان  

سایبان پیش ساخته ماشین طرح نگین

ابعاد استاندارد سایبان پیش ساخته طرح نگین: 6×6 متر نوع پروفیل: 8×4 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر کابل مهاربند: دارد مدت زمان نصب: 2 الی3 ساعت نوع رنگ: رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک نوع پوشش سقف: UPVC صفحه گذاری: دارد قیمت: از 2/650/000 تومان

سایبان فلزی تراس و حیاط

ابعاد سایبان بالای درب:  6×6 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 80×40 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد پایه: این نمونه فاقد پایه می باشد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: با توجه به جزئیات از 2/050/000 تومان