کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی

کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی سازه ای است که در زمان کم قابلیت اجرا داشته و شرایط برای راه اندازی یک فروشگاه دائمی یا موقت را ایجاد می نماید. اگر به دنبال فروشگاهی سیار و با قابلیت جابجایی راحت و آسان هستید، کانکس ساندویچ پانلی فروشگاهی با کاربری یک مغازه برای فروش و عرضه محصولات و قابلیت اجرا در هر مکان و فضایی انتخاب مناسبی برای شما می‌باشد. با خرید کانکس‌های فروشگاهی بزرگمهر از یک فروشگاه در مدت زمان کوتاهی بهرمند شوید. علاوه بر آن کانکس ساندویچ پانلی بزرگمهر در کنار ایجاد یک ساختار فیزیکی و پوشش دیواره‌های ساندویچ پانلی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر هرگونه آسیب، ساختار بیرونی زیبایی داشته و در رنگ‌های متنوعی باب سلیقه هر مشتری تولید و عرضه می‌شود.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی فروشگاهی چند ضلعی

کانکس ساندویچ پانلی فروشگاهی با کاربری یک مغازه برای فروش و عرضه محصولات می‌تواند در هر مکان و فضایی اجرا شده و انتخابی مناسب برای شما باشد. کانکس فروشگاهی در سطح شهر بسیار دیده شده و اکثرا افراد این کانکس‌های ساندویچ پانلی فروشگاهی را با نام دکه می‌شناسند، کانکس فروشگاهی به عنوان یک فروشگاه کوچک سیار و با قابلیت انتقال و با کاربری یک مغازه برای فروش، ارائه و عرضه محصولات و کالاهای مختلف در مکان‌های متفاوت قابل اجرا می‌باشد.

قابلیت جابجایی کانکس فروشگاهی

خرید کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی

خرید کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی از شرکت بزرگمهر به عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع کانکس‌ ساندویچ پانل باکیفیت بالا و درجه یک شرق کشور، به راحتی و از طریق مراجعه به سایت شرکت و یا تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دفاتر شرکت صورت می‌پذیرد.
شما عزیزان پس از انتخاب کامل ابعاد و اندازه کانکس فروشگاهی خود از طریق سایت شرکت و یا ارتباط با واحد فروش و یا با حضور خود در دفاتر و نمایندگی‌های بزرگمهر؛ و انتخاب کانکس مورد نظر در هر نقطه‌ای از ایران، می‌توانید اقدام به ثبت سفارش و خرید بفرمایید. کانکس فروشگاهی در طرح و متریال و ابعاد مختلف در مجموعه بزرگمهر موجود می‌باشد و شما می‌توانید در ساعات اداری در تمام طول هفته سفارش خود را ثبت کرده و برای خرید کانکس فروشگاهی و اطلاعات کامل و جزئی تر از مراحل خرید با همکاران واحد فروش ما تماس بگیرید و برای تکمیل اطلاعات خود سوالات خود را بپرسید و ثبت سفارش کنید.

کالتو اکشن

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی بزرگمهر به عنوان یکی از پر فروش‌ترین محصولات مجموعه بزرگمهر به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر اساس طراحی کانکس مورد نظر و موارد قابل استفاده کانکس و متناسب با امکانات و خدماتی که قرار است ارائه شود، قیمت آن نیز تغییر می‌نماید. پیش از استعلام قیمت بابت خرید کانکس فروشگاهی در نظر داشته باشید که برای چه نوع کاربری و عرضه چه محصولاتی می‌باشد و از نظر ابعاد و مساحت، چه ابعادی برای محیط و فضای شما مناسب‌تر می‌باشد تا در صورت موجود نبودن ابعاد استاندارد ، مجموعه بزرگمهر طراحی و شخصی‌سازی کانکس را انجام دهد.
با پیشرفت علم و اینترنتی شدن بیشتر کسب و کار ها ، این فرصت پیش آمده است تا در هزینه و زمان مشتری و فروشنده صرفه‌جویی شده و بدین صورت استعلام قیمت مانند گذشته با مراجعه به شرکت ها انجام نشود و بسیار راحت تنها با یک تماس کوتاه با مشاوران و کارشناسان فروش، مشتری از قیمت و ویژگی های کانکس مورد نظر مطلع شود. با درخواست مشتری محاسبه و استعلام قیمت کانکس فروشگاهی بر مبنای ابعاد ،کیفیت، طرح و مکان اجرای سازه انجام شده، به اطلاع رسانده می‌شود.

سفارش کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی

سفارش کانکس فروشگاهی ساندویچ پانلی بزرگمهر به سادگی و از طریق خدمات آنلاین سایت و شرکت صورت می‌پذیرد تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی سفارش خود را ثبت نمایید، تا بلافاصله پس واریز مبلغ اولیه ،طراحی و ساخت کانکس شروع شود تا از جانب شما نگرانی بابت تحویل دیر به هنگام بوجود نیاید و همکاران ما سریعا سفارش شما را ثبت کنند، همچنین شما میتوانید پس از ثبت سفارش خود با مشاوران فروش ما در ارتباط بوده تا زیر نظر متخصصین محصول مطابق سلیقه شما روند تولید طراحی رو به جلویی داشته باشد.
شرکت‌های بسیاری در داخل ایران مشغول به تولید کانکس فروشگاهی هستند که هر روزه کانکس‌هایی با کیفیت‌های متفاوت تولید می‌کنند، مشتریان عزیز باید در انتخاب خرید کانکس خود بسیار دقت کرده زیرا کیفیت بر قیمت نهایی تاثیر زیادی خواهد داشت و اگر به این نکات دقت کنیم به اهمیت بالای شرکت سازنده کانکس پی می‌بریم.
اگر می‌خواهید از خدمات ویژه و خاصی در خصوص کانکس خود برخوردار شوید حتما از مجموعه بزرگمهر، کانکس فروشگاهی خود را تهیه فرمایید.

یک نمونه از کانکس فروشگاهی در سطح شهر که بسیار در دید عموم بوده و می‌توان به آن اشاره نمود دکه روزنامه فروشی بوده که با کاربری فروشگاهی استفاده می‌شود. به طور کلی کانکس‌های فروشگاهی از مواد اولیه متفاوتی ساخته می‌شود که با توجه به محصول و کالایی که قرار است در آن عرضه شود، طراحی و تعبیه تجهیزات مورد نیاز صورت می‌پذیرد. همچنین طراحی بیشتر کانکس‌های فروشگاهی به صورتی می‌باشد که قابلیت استفاده از آن در محیط داخلی و خارجی به صورت همزمان امکان پذیر باشد.

محصول

متراژ

تجهیزات و امکانات

قیمت

کانکس ساندویچ پانلی فروشگاهی

3×2

درب

پنجره

سیستم روشنایی

تاسیسات آب و برق، گاز و تلفن و سایر امکانات سفارشی

تماس بگیرید

3×3

تماس بگیرید

5×2

تماس بگیرید

3/5×2/5

تماس بگیرید

6×3

تماس بگیرید

سفارشی

تماس بگیرید

کاربرد کانکس فروشگاهی

از کانکس فروشگاهی در شهر‌های تازه‌ساز، شهرک‌های دانشگاهی و یا صنعتی، ادارات دولتی، پارک‌های تفریحی بزرگ استفاده می‌شود. همچنین برای محل‌هایی که امکان دسترسی به مغازه به سختی فراهم است، مانند گذرگاه‌های عابر پیاده در جاده‌ها، کانکس فروشگاهی می‌تواند به خوبی در محل بدون هیچ مشکلی مستقر شود. استفاده از کانکس‌های فروشگاهی به دلیل قابلیت حمل و نقل آسان و راحت آن‌ها، جهت فروش و عرضه محصولات در بازارهای فصلی و موقت نیز بسیار پرطرفدار می‌باشد.
استفاده از کانکس فروشگاهی می‌تواند برای کاربری‌های ذیل باشد:
• کانکس فروشگاهی میوه و تره بار
• کانکس فروشگاهی روزنامه فروشی
• کانکس فروشگاهی بوفه مدارس و دانشگاه
• کانکس فروشگاهی رستوران سیار
• کانکس فروشگاهی بستنی فروشی
• کانکس فروشگاهی کافی شاپ و فست فود
• کانکس فروشگاهی گل‌فروشی
• کانکس فروشگاهی غرفه نمایش محصولات

مزایای استفاده از کانکس فروشگاهی

قابلیت جابجایی راحت و آسان

قابلیت مونتاژ در محل

مقاوم در برابر خوردگی

تنوع رنگ و ماندگاری بالا

سبکی سازه

عایق حرارت و رطوبت

عایق حریق

مقاومت بالا دربرابر ضربه و فشار