کانکس مسکونی

امروزه کانکس‌های مسکونی بر‌طرف کننده بسیاری از معضلات اجتماعی از جمله کمبود فضا و مکان برای جمعیت رو به افزایش جهان می‌باشد. تولید این نوع از سازه به‌ صورت استاندارد سازی شده با محبوبیت روز افزونی رو برو شده است. کانکس مسکونی بزرگمهر انتخابی مطمئن برای ایجاد فضایی راحت، با کیفیت و ایمن می‌باشد. در این صفحه مزایای مختلف استفاده از کانکس مسکونی از جمله دوام، انعطاف پذیری و سازگاری با محیط زیست بررسی خواهد شد.

کانکس پیش ساخته ساندویچ پانلی مسکونی با قابلیت جابجایی
با این وجود با استفاده از کانکس‌های مسکونی بزرگمهر قادر به تغییر مکان زندگی خود می‌باشید؛ کانکس بزرگمهر، فضایی زیبا و انعطاف پذیر را در زندگی ایجاد کرده و بستری مناسب جهت آرامش و ایمنی را فراهم آورده‌است. کانکس های مسکونی برای افرادی که به دنبال راه حل های ساختمانی مقرون به صرفه و پایدار هستند گزینه بسیار مناسبی می باشد.

کانکس ساندویچ پانلی با امکانات و شرایط زندگی

خرید کانکس مسکونی

در هنگام خرید کانکس مسکونی، توجه به عواملی از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. از جمله عوامل حائز اهمیت در خرید کانکس مسکونی بزرگمهر ابعاد و متراژ آن، وزن سازه، نوع طراحی سازه، نوع و جنس مواد مصرفی، ماندگاری و طول عمر سازه، ویژگی‌های کانکس و ... می‌باشد. کانکس‌های مسکونی ساندویچ پانلی بزرگمهر، از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در مقابل عوامل طبیعی همچون زلزله و سیل بسیار مقاوم می‌باشند. گروه صنعتی بزرگمهر، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بهره‌گیری از دانش و تخصص نیرو‌های کارآزموده، به همراه مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، یکی از شرکت‌های بنام در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس ساندویچ پانلی می‌باشد. بنابراین جهت خریدی منطقی و ایجاد تحولی مثبت، انتخاب کانکس مسکونی بزرگمهر، یک انتخاب هوشمندانه می‌باشد.

قیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس مسکونی وابسته به عوامل زیادی می باشد که انتخاب و تصمیم گیری در رابطه با هر یک از این موارد، قیمت کانکس را دستخوش تغییراتی خواهد کرد. از جمله فاکتور‌های تاثیر‌گذار بر قیمت کانکس مسکونی، می‌توان به ابعاد سازه، متراژ کانکس مسکونی، جنس سازه و امکانات تعبیه شده در آن، ارتفاع دیواره‌ها و .... اشاره نمود.

نوع کانکس

ابعاد

مساحت

مشخصات

امکانات

قیمت

کانکس ویلایی مسکونی

استاندارد

قابل تولید با ابعاد سفارشی

محاسبه ابعاد

دیوار و سقف ساندویچ پانلی استراکچر فلزی

درب، پنجره، تاسیسات آب، برق و گاز، تجهیزات روشنایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی

تماس بگیرید

سفارش کانکس مسکونی

جهت سفارش ساخت کانکس مسکونی ساندویچ پانلی بزرگمهر باید به فاکتورهایی از جمله ابعاد، متراژ و امکانات آن توجه داشت. گروه صنعتی بزرگمهر، تولیدکننده و مجری انواع سازه‌های فلزی ساختمانی از جمله کانکس‌های مسکونی ساندویچ پانلی می‌باشد. بزرگمهر می‌کوشد تا با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه، نیاز مشتریان را در راستای خریدی با کیفیت برطرف نماید تا تجربه خریدی مقرون به صرفه و متفاوت را برای شما عزیزان رقم زند. فرآیند ثبت سفارش کانکس بزرگمهر به صورت زیر می‌باشد:
1. مراجعه حضوری یا تماس تلفنی
2. انتخاب طراحی و کاربری مد‌نظر
3. ثبت ابعاد پیشنهادی
4. طراحی بر اساس ابعاد ثبت شده
5. ارسال طراحی سفارش برای کارفرما
6. تایید کارفرما
7. بسته بندی و ارسال
8. تولید و مونتاژ

مزایای کانکس مسکونی

کانکس‌های مسکونی بزرگمهر دارای مزیت و ویژگی‌های فراوانی می باشند که به همین علت مورد استقبال عموم قرار گرفته‌اند. مزایای کانکس مسکونی ساندویچ پانلی به شرح زیر می‌باشد:
1. می‌توان از این کانکس‌ها به عنوان خانه زمستانی، ویلای تعطیلات، خانه تابستانی و به طور کلی در کاربری‌های متفاوت بهرمند شد. همچنین در گروه صنعتی بزرگمهر با استفاده از طراحان ماهر و متخصص قابلیت طراحی سفارشی با امکانات داخلی مدنظر مشتری فراهم آمده‌است.
2. کانکس‌های مسکونی ساندویچ پانلی بزرگمهر، امکان نصب در هر شرایط آب و هوایی را دارا می‌باشند.
3. قیمت مناسب و به صرفه کانکس مسکونی ساندویچ پانلی، از جمله ویژگی‌های بارز این محصول و محبوبیت آن می‌باشد.
4. عایق بسیار خوب صوتی و حرارتی به همراه صرفه جویی در مصرف انرژی، کانکس مسکونی ساندویچ پانلی را به یکی از پر فروش‌ترین آیتم سازه‌های مسکونی تبدیل کرده‌است.

کانکس مسکونی عایق سیل و زلزله
5. کانکس مسکونی ساندویچ پانلی از مقاومت بالا در برابر خطرات احتمالی مانند آتش سوزی برخوردار بوده که خطر آتش سوزی را در این سازه‌ها کاهش می‌دهد.
6. کانکس مسکونی ساندویچ پانلی در برابر عوامل طبیعی مانند سیل و زلزله از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای مناطق زلزله خیز نیز مناسب می‌باشد.

کانکس مسکونی با پوشش کف پارکت
7. کانکس مسکونی بزرگمهر، مطابق با استاندارد‌های ملی و بین المللی ساخته می‌شود.
8. وزن کم در مقایسه با سازه‌های سنتی، که در نتیجه هزینه فوندانسیون را بسیار کاهش می‌دهد.
9. طراحی زیبا و منحصر به فرد کانکس‌های مسکونی بزرگمهر به کمک متخصصین ماهر طراحی، فضایی دلنشین و مناسب را به همراه می‌آورد.
از دیگر مزایا و ویژگی‌های کانکس مسکونی بزرگمهر می‌توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:
10. عدم امکان نفوذ حشرات
11. طول عمر بیش از 50 سال
12. قابلیت جابجایی در محلی دیگر بدون هدر روی مصالح

کانکس مسکونی با قابلیت جابجایی بدون هدر رفت مصالح
13. استفاده از نیروی انسانی کمتر
14. عدم سر و صدا و ایجاد مزاحمت برای ساکنان و همسیگان

با استفاده از کانکس‌های مسکونی بزرگمهر به راحتی قادر به تغییر محل و مکان زندگی خود می‌باشید؛ کانکس مسکونی بزرگمهر، فضایی زیبا و با طراحی سفارشی را برای شما ایجاد کرده و بستری مناسب جهت آرامش و ایمنی را فراهم می‌اورد. کانکس‌های مسکونی برای افرادی که به دنبال راه حل‌های ساختمانی مقرون به صرفه و پایدار جهت ایجاد سرپناه امن و زیبا هستند گزینه بسیار مناسبی می‌باشد.