کانکس انباری 

کانکس انباری با ایجاد حلقه قوی جهت نگهداری هر آنچه که برای انبار کردن مورد نیاز می‌باشد، ساختاری مستحکم و فضایی مطمئن را به وجود می‌آورد. کانکس‌های انباری مجموعه بزرگمهر، با حفظ کیفیت و ارتقای بهره وری، فضایی مناسب و کارآمد را به وجود می آورد. گروه صنعتی بزرگمهر، طراح، تولید و اجرا کننده انواع کانکس ساندویچ پانلی می‌باشد که با تکنولوژی پیشرفته و دستگاه‌های بروز دنیا، می‌کوشد تا مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات فلزی ساختمانی را از جمله کانکس انباری ارائه دهد.

کانکس ساندویچ پانلی انبار

خرید کانکس انباری بزرگمهر

هنگام خرید کانکس انباری بزرگمهر، عواملی وجود دارند که توجه به آنها خرید بهتری را حاصل می نماید. از نکات مهم هنگام خرید می‌توان به کیفیت مواد اولیه مصرفی کانکس، نوع ورق کانکس انباری، نوع کاربری و طراحی کانکس، ویژگی‌های مد نظر سازه، تضمین کیفیت سازه و ... اشاره نمود. گروه صنعتی بزرگمهر از جمله بنام‌ترین شرکت‌های تولید کننده در زمینه سازه‌های ساختمانی از جمله کانکس انباری می‌باشد که می‌کوشد هر روزه در راستای تجربه خریدی تضمینی و با کیفیت گام برداشته و ماندگاری و آسودگی را به ارمغان آورد. کانکس انباری بزرگمهر در ابعاد استاندارد و سفارشی قابلیت طراحی و تولید را دارد.

قیمت کانکس انباری

قیمت کانکس انباری به عوامل بسیاری وابستگی دارد. از جمله فاکتور‌های تاثیر‌گذار بر قیمت کانکس انباری بزرگمهر، می‌توان به ابعاد کانکس، جنس سازه و امکانات و سفارشات قابل تعبیه در کانکس، سیستم های روشنایی و نور پردازی کانکس انباری و ... اشاره نمود. جدول قیمت کانکس انباری بزرگمهر به شرح زیر می باشد:

نوع کانکس

ابعاد

مساحت

مشخصات

امکانات

قیمت

کانکس انباری

استاندارد

قابل تولید با ابعاد سفارشی

محاسبه ابعاد

دیوار و سقف ساندویچ پانلی استراکچر فلزی

درب، پنجره، قفسه، تاسیسات آب، برق و روشنایی

تماس بگیرید

سفارش کانکس انباری

سفارش کانکس انباری، ملزم به داشتن فاکتور هایی از جمله: انتخاب ابعاد و متراژ سازه، آیتم‌ها و امکانات مد نظر، نوع طرح انتخابی و نوع کاربری می‌باشد. گروه صنعتی بزرگمهر با بهره گیری از برترین مواد اولیه مصرفی، می‌کوشد تا با کیفیت‌ترین محصولات را ارائه داده و گامی روز افزون به سوی تولید محصولات داخلی با کیفیت بردارد. فرآیند ثبت سفارش کانکس بزرگمهر به شرح زیر می‌باشد:
1‌ مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی‌های بزرگمهر و یا تماس تلفنی با آن‌ها
2. تعیین کاربری کانکس پیش ساخته انباری
3. انتخاب طرح و کاربری مد‌نظر
4. ثبت ابعاد پیشنهادی
5. طراحی بر اساس ابعاد ثبت شده
6. ارسال طراحی سفارش برای کارفرما
7. تایید کارفرما
8. بسته بندی و ارسال
9. تولید و مونتاژ

مزایای کانکس انباری بزرگمهر

کانکس انباری شامل مزایای بیشماری نظیر موارد زیر می باشد.

مزایای کانکس انباری به صورت اینفوگرافیک

 • ماندگاری و دوام

کانکس انباری بزرگمهر، از نظر انعطاف پذیری مزایای قابل توجهی دارد. این سازه با ورق‌های ساندویچ پانلی و استراکچر فولادی درجه یک ساخته شده و جهت تحمل عناصر سنگین و خشن مانند محموله‌های سنگین و شرایط آب و هوایی سخت طراحی شده‌است. این استحکام؛ در راستای نگهداری و استفاده طولانی مدت مناسب بوده زیرا می‌توانند فشار فیزیکی و آسیب را در طول زمان تحمل کنند.

• صرفه جویی در هزینه‌ها

کانکس ساندویچ پانلی انباری در مقایسه با مصالح ساختمانی سنتی مانند چوب، آجر یا سیمان نسبتا مقرون به صرفه هستند که همچنین به این دلیل این سازه امروزه به طور گسترده همراه با محبوبیت بسیاری روبرو شده است. امروزه اکثر صنایع و کارخانجات در مواردی که به ایجاد فضای انباری نیاز داشته باشند، با استفاده از کانکس انباری ساندویچ پانلی نیاز خود را مرتفع می‌نمایند.

کانکس ساندویچ پانلی انبار با طرح اجر

• قابلیت متحرک‌ سازی

کانکس‌های ساندویچ پانلی انباری بزرگمهر، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در صورت لزوم به راحتی به مکان دیگر حمل شوند که این سازه را به گزینه‌ای عالی برای مشاغل یا افرادی که نیاز به ذخیره سازی موقت دارند تبدیل می‌کند.

کانکس انباری ساندویچ پانلی قابل حمل و با قابلیت جابجایی
• سفارشی سازی

با توجه به طراحی نا‌محدود و خاص کانکس، کانکس‌ انباری بزرگمهر را می‌توان برای هر هدفی سفارشی سازی کرد. با بهره‌گیری از کمی تخیل و نبوغ، آن‌ها می‌توانند به‌ عنوان خانه‌های دنج، فضا‌های کاری کاربردی و ... به کار روند. این سازگاری قابل توجه، آن‌ها را برای استقرار در طیف گسترده‌ای از صنایع و موارد قابل استفاده می‌کند.

کانکس انباری با قابلیت سفارشی سازی
• پایداری

استفاده مجدد از کانکس‌های ساندویچ پانلی بزرگمهر، برای اهداف جایگزین، راهی عالی جهت ارتقای پایداری سازه می‌باشد. استفاده مجدد از آن‌ها میزان زباله تولید شده توسط صنعت را در طبیعت کاهش می‌دهد. علاوه بر این، استفاده مجدد نیاز به مصالح ساختمانی که می‌تواند برای محیط زیست مضر باشد را کاهش می‌دهد.

کانکس انباری ساندویچ پانلی طرح اجر
• امنیت

تمرکز اصلی کانکس‌های ساندویچ پانلی انباری بزرگمهر، امنیت می‌باشد زیرا همراه با دیواره‌های ساندویچ پانلی مستحکم و درب‌های قفل شونده‌ای ساخته می‌شوند که حفاظتی استثنائی در برابر سرقت و آسیب ارائه می‌دهند. به همین دلیل، آن‌ها به عنوان یک جایگزین عالی جهت ذخیره تجهیزات یا کالا‌های با ‌ارزش مانند ماشین آلات، تجهیزات، محصولات و ابزار آلات عمل می‌کنند.