قفس حیوانات

قفس حیوانات فلزی که نوعی از سازه های فلزی محسوب می شود،دارای مزایای بسیاری می باشد. یکی از مزیت‌های اصلی قفس‌ حیوانات فلزی این است که بسیار مقاوم می‌باشد و در صورتی که توسط حیوانات جویده و یا خراشیده شود، استحکام و پایداری فلز، ساختار قفس را حفظ می‌نماید. قفس‌های فلزی بزرگمهر، دارای ساختاری مستحکم و پایدار، متناسب با هر حیوانی ساخته می‌شوند. همچنین امکان افزودن امکاناتی همچون فضای بازی نیز وجود دارد. پوشش دیواره‌های قفس حیوانات بزرگمهر از جنس فولاد به صورت لیزری و پوشش کف آن به صورت ساندویچ پانلی می‌باشد تا نظافت راحت‌تر صورت گیرد. از اینرو با توجه قیمت قفس‌های موجود در بازار، قفس حیوانات فلزی بزرگمهر با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیشنهاد می‌گردد.

خرید قفس حیوانات

خرید قفس حیوانات باید با در نظر گرفتن برخی نکات صورت پذیرد. در هنگام خرید قفس حیوانات باید به نکاتی توجه نمود از جمله نکات قابل توجه در خرید قفس حیوانات می‌توان به اندازه و ابعاد قفس، کاربری قفس و نوع حیوان ، طراحی بر اساس زاویه دید و نقاط دید، امکانات مورد نیاز، پوشش کف قفس و ... اشاره نمود.

قیمت قفس حیوانات

قیمت قفس حیوانات به عوامل متعددی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:
1. ابعاد و اندازه
2. جنس و کیفیت مواد اولیه
3. طراحی و زیبایی بر اساس روانشناسی حیوانات
4. امکانات و ویژگی‌های اضافی
5. نوع حیوان
لیست قیمت قفس حیوانات بزرگمهر به شرح زیر می‌باشد:

قفس حیوانات

پوشش دیواره‌

پوشش کف

قیمت

فلزی

فلزی

تماس بگیرید

فلزی

ساندویچ پانلی

تماس بگیرید

ساندویچ پانلی

فلزی

تماس بگیرید

ساندویچ پانلی

ساندویچ پانلی

تماس بگیرید

سفارش قفس حیوانات

سفارش قفس حیوانات بزرگمهر، به عنوان سازه‌ای همراه با مواد ساخت با کیفیت، ابعاد متنوع و طراحی‌ منحصر به فرد و قابلیت‌های اضافی، گزینه‌ای ایده آل برای انواع حیوانات خانگی می‌باشد. با توجه به کیفیت بالا و طراحی زیبا، این اطمینان به شما داده می‌شود، که قفس‌های حیوانات بزرگمهر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

مزایای قفس حیوانات بزرگمهر

قفس‌های حیوانات بزرگمهر ویژگی‌های متنوعی دارند که بسته به نوع حیوان خانگی و نیاز‌های آن تعیین می‌شوند. برخی از ویژگی‌های مهم قفس حیوانات عبارتند از:

1. ابعاد مناسب

قفس حیوانات باید ابعاد مناسبی نسبت به نوع حیوان خانگی داشته باشد تا حیوان خانگی فضای کافی برای حرکت داشته‌باشد. قفس‌های حیوانات بزرگمهر، در ابعاد استاندارد و سفارشی مطابق با نوع حیوان خانگی، طراحی و تولید می‌شوند.

2. امنیت

قفس حیوانات باید از جنس مواد ایمن و با کیفیت ساخته شود تا از خطرات جلوگیری کند و امنیت و ایمنی افراد و حیوان را تامین نماید.

قفس فلزی حیوانات با قایلیت شست و شو و نظافت آسان
3. طراحی مناسب

طراحی قفس حیوانات بزرگمهر، به گونه‌ای است که به نیاز‌های حیوان خانگی شما بپردازد. طراحی قفس حیوانات باید به گونه‌ای باشد تا محیطی آرام و ایمن را برای حیوان خانگی شما فراهم آورد.

4. سهولت در تمیز کاری

قفس حیوانات بزرگمهر، دارای پوشش کف ساندویچ پانلی و فلزی می‌باشد. به همین دلیل، به راحتی قابل تمیز کاری است و به حفظ بهداشت حیوان خانگی شما کمک می‌کند.

قفش فلزی حیوانات با امکانات کاربردی
5. قابلیت حمل

قفس حیوانات بزرگمهر می‌تواند به گونه‌ای طراحی و تولید شود که دارای دستگیره و یا سیستم‌های حمل و نقل باشند که این امر موجب جابجایی آسان می‌شود.

6. افزودن امکانات

برخی از قفس‌های حیوانات دارای ویژگی‌ها و امکانات اضافی می‌باشند. به عنوان مثال؛ درب‌های قفس، صفحات جدا شدنی، پایه‌های قفس و... که به بهبود کاربری و راحتی حیوان خانگی و صابحش کمک می‌کند.

محصولات سازه های فلزی

نرده راه پله و تراس

ابعاد: قابل سفارش در هر ابعادی ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل : 40×40 نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک

پروژه ها