بارانگیر

بارانگیر یک محافظ برای درب و پنجره ها است و در قسمت بالایی آن ها نصب می شود. درب و پنجره ساختمان‌ها در برابر تغییرات آب ‌و هوایی مانند بارش باران، برف، تگرگ و دیگر تغییرات جوی بسیار آسیب‌پذیر می‌باشد. استفاده از بارانگیر پیش ساخته فلزی درب و پنجره، بهترین روش برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان می‌باشد. باران گیر‌ها علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان‌ها، در زمان تابش آفتاب، سایه انداز مناسبی را در بالای درب و پنجره ایجاد می‌کنند تا بخش زیرین درب را در برابر تابش نور شدید آفتاب در تابستان؛ و ریزش برف و باران در زمستان، محافظت نماید. گروه صنعتی بزرگمهر، همراه با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه صنعت ساختمان سازی، مفتخر به تولید و اجرای انواع سازه های فلزی از جمله سایبان و بارانگیر می باشد. 

بارانگیر فلزی لیزری با پوشش پلی کربنات و کامپوزیت

خرید بارانگیر پیش ساخته فلزی

خرید بارانگیر پیش ساخته فلزی به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. گروه صنعتی بزرگمهر روش‌های متفاوتی را برای خرید بارانگیر‌ فلزی ارائه می‌دهد. یکی از این روش‌ها، بازدید حضوری از نمایشگاه سازه‌های فلزی مجموعه بزرگمهر می‌باشد که با حضور در مجموعه و دیدن نمونه بارانگیر‌ها، محصول انتخاب می‌گردد. همچنین این امکان فراهم آمده‌ است تا با مراجعه به وب سایت مجموعه و شبکه‌های ارتباطی اجتماعی، تمامی محصولات و سازه‌های فلزی پیش ساخته بزرگمهر از جمله بارانگیر‌ها را بررسی و انتخاب نمود و از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان فروش مجموعه صنعتی بزرگمهر، سفارش محصول صورت پذیرد.

قیمت بارانگیر پیش ساخته فلزی

عوامل مختلف بسیاری وجود دارد که می‌تواند بر قیمت بارانگیر تاثیر بگذارد، از جمله اساسی‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت بارانگیر‌های پیش ساخته، می‌توان به تعداد پایه های بارانگیر، متراژ پوشش سقف و نوع پوشش سقف اشاره نمود.

سفارش بارانگیر پیش ساخته فلزی

سفارش باران‌گیر بزرگمهر متناسب با طول درب و پنجره صورت می‌پذیرد. جهت سفارش بارانگیر پیش ساخته فلزی بزرگمهر ابتدا می‌بایست طول بخش بالایی درب و یا پنجره را اندازه گیری نمایید. پس از آن برای ثبت سفارش باران گیر لازم است از طریق مراجعه حضوری به دفاتر بزرگمهر و یا تماس تلفنی با کادر مجموعه، سفارش خود را با کارشناسان شرکت مطرح نموده تا فرایند تولید آن آغاز گردد.

مراحل ثبت سفارش بارانگیر بزرگمهر با پایه فلزی لیزری

اجزا تشکیل دهنده بارانگیرهای پیش ساخته فلزی

باران گیرها از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

• براکت یا پایه بارانگیر پیش ساخته فلزی

شاید بتوان گفت اصلی‌ترین بخش بارانگیر پیش ساخته فلزی، پایه فلزی آن می‌باشد که با استفاده از ورق فلزی با ضخامت 2 الی 4 میلیمتر ساخته و تولید می‌شود. ورق‌های مستحکم فلزی با استفاده از تکنولوژی لیزر به طرح‌های متنوع و زیبا منقش شده و بعد از طی مسیر تولید نظیر چربی زدایی، فلاپ کاری و ... با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک پوشش داده شده و آماده نصب و مونتاژ می‌‌شود.

• زه جلو و عقب (فیکسینگ بار)

فیکسینگ که به آن زه پایه بارانگیر هم گفته می‌شود به طور معمول از جنس آهن و یا آلومینیوم می‌باشد که کاربرد اصلی آن نگه‌داشتن پوشش سقف بارانگیر و آب‌بندی‌های کنار دیوار جهت هدایت آب روی سقف بارانگیر به دو طرف می‌باشد.

• پوشش سقف بارانگیر پیش ساخته فلزی

پوشش سقف بارانگیر پیش ساخته فلزی را می‌توان از ورق پلی‌کربنات، ورق فلزی، کامپوزیت یا از تایل‌های UPVC انتخاب نمود. اما می‌توان گفت هیچ محدودیتی در استفاده از هیچک از پوشش‌های ذکر شده برای باران گیرهای بزرگمهر وجود ندارد.

• پیچ رول بولت و سایر یراق آلات

رول بولت‌ها نوعی پیچ فولادی هستند که به منظور اتصال اجسام به دیوار بتنی و یا مصالح سخت دیگر استفاده می‌شوند. رول بولت متشکل از یک واشر، استوانه و مهره می‌باشد و به منظور ثابت‌کردن بارانگیر پیش ساخته فلزی به دیوار استفاده می‌شود.

مزایای نصب بارانگیر پیش ساخته فلزی

بارانگیر‌های پیش ساخته فلزی گروه صنعتی بزرگمهر در مقایسه با دیگر محصولات مشابه بازار از ویژگی و مزایای مثبت فراوانی برخوردار می‌باشند که باعث افزایش کاربری بارانگیر پیش ساخته فلزی شده است.

ویژگی‌های باران‌گیرهای بزرگمهر 
1استحکام و مقاومت بالا
2قیمت مناسب
3سهولت در اجرا و نصب
4سرعت بالا نصب و مونتاژ
5ایجاد جلوه بصری خاص
6دارای وزن سبک
7تنوع بالادر طرح و رنگ

1. استحکام و مقاومت بالا

بارانگیر پیش ساخته فلزی از استحکام و مقاومت بالایی در برابر باد و طوفان، نزولات جوی و سقوط اجسام برخوردار است. همچنین بارانگیر‌های پیچ و مهره‌ای می‌توانند بار برف را تحمل کرده و بدون اینکه سازه دچار اختلال و خمیدگی شود، ساختار خود را حفظ نماید.

2. قیمت مناسب

قیمت بارانگیر پیچ و مهره‌ای فلزی با توجه به مزایای فراوان نسبت به کالاهای مشابه بسیار مقرون به صرفه و مناسب می‌باشد.

3. سهولت در اجرا و نصب

نصب و اجرای بارانگیر پیش ساخته فلزی بسیار ساده بوده و بدون ایجاد مزاحمت انجام می‌شود. پایه‌های بارانگیر پیش ساخته فلزی بدون نیاز به جوش کاری، به صورت پیچ و مهره‌ای نصب می‌شوند.

4. سرعت بالای نصب و مونتاژ

فرایند نصب بارانگیر پیچ و مهره‌ای بسیار سریع انجام خواهد شد و نصب این پایه‌ها برای هر دهانه حدودا 1 ساعت زمان نیاز دارد.

5. ایجاد جلوه بصری خاص

بارانگیرهای پیش ساخته فلزی با توجه به پوشش رنگ چرمی، ظرافت ساخت و طرح برش لیزر زیبا و جذاب اجرا شده بر روی پایه‌های آن از زیبایی خاصی برخوردار بوده جلوه‌ای خاص را به نمای ساختمان می‌بخشد.

بارانگیر با پوشش پلی کربنات

6. دارای وزن سبک

وزن بارانگیرهای پیش ساخته فلزی در عین اینکه از صفحات فولادی ساخته شده است، بسیار سبک بوده و بار اضافی چندانی را به ساختمان تحمیل نخواهد کرد.

7. تنوع بالادر طرح و رنگ

بارانگیرهای فلزی لیزری بزرگمهر از تنوع طرح و رنگ بسیار متنوعی برخوردار هستند که پرفروش‌ترین رنگ‌ها در بارانگیرهای پیچ و مهره‌ای فلزی، پوشش رنگ سفید و مشکی می‌باشد.

بارانگیر فلزی با پوشش رنگ کوره ای مشکی و سفید

محصولات سایبان

سایبان پیش ساخته ماشین طرح فراز

ابعاد سایبان طرح فراز برای یک خودرو: 3×5 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×80 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: از 2/050/000 تومان  

سایبان پیش ساخته ماشین طرح تاراز

ابعاد استاندارد سایبان طرح تاراز: 6×6 متر تعداد خودرو: 2 عدد پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل:40×80 سانتیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2الی 3 ساعت صفحه گذاری در زمین: دارد قیمت : از 2/050/000 تومان

سایبان فلزی تراس و حیاط

ابعاد سایبان بالای درب:  6×6 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 80×40 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد پایه: این نمونه فاقد پایه می باشد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: با توجه به جزئیات از 2/050/000 تومان

سایبان پیش ساخته ماشین طرح نگین

ابعاد استاندارد سایبان پیش ساخته طرح نگین: 6×6 متر نوع پروفیل: 8×4 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر کابل مهاربند: دارد مدت زمان نصب: 2 الی3 ساعت نوع رنگ: رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک نوع پوشش سقف: UPVC صفحه گذاری: دارد قیمت: از 2/650/000 تومان

سایبان پیش ساخته ماشین طرح باران

ابعاد سایبان طرح فراز برای یک خودرو: 4.5×6 متر تعداد پایه: 2 عدد تعداد پارک خودرو: یک عدد نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×80 میلیمتر صفحه گذاری: دارد نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: از 2/050/000 تومان

بارانگیر پیش ساخته فلزی

پیش آمدگی بارانگیر: 116CM-151CM نوع پایه: فلزی نوع پوشش سقف:پلی کربنات- کامپوزیت نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک مدت زمان نصب: 1 ساعت

سایبان بالای درب

ابعاد سایبان بالای درب:  2×2 متر نوع پوشش سقف: UPVC ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر پروفیل: 40×20 میلیمتر نوع رنگ: کوره ای الکترو استاتیک درپوش پروفیل: دارد کابل مهاربند: دارد مدت زمان نصب: 2 ساعت قیمت: با توجه به جزئیات از 2/050/000 تومان  

سوالات متداول

سوالات پرتکرار مشتریان را در اینجا مطالعه کنید

سفارش بارانگیر فلزی را چطور ثبت کنیم؟

جهت سفارش بارانگیر فلزی با شماره 09120998330 تماس حاصل فرمایید.

هزینه بازدید جهت نصب بارانگیر فلزی چقدر است؟

هزینه بازدید از پروژه و ارائه مشاوره رایگان می باشد.

ارسال بارانگیر به چه صورت است؟

ارسال بارانگیر فلزی در داخل و خارج مشهد از طریق باربری انجام می شود.

مدت زمان تحویل کالا چند روز می باشد؟

تحویل کالا بین 5 تا 7 روز کاری انجام می پذیرد.

مشتریان ما

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم!

آنچه مشتریان ما می گویند

پروژه ها