ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری یکی از مصالح به روز و کاربردی در صنعت ساختمان می‌باشد. ساندویچ پانل‌های دیواری به دلیل مزایا و بازخورد قابل قبولی که داشته‌اند، امروزه در صنعت ساخت و ساز مورد استقبال بی‌نظیری قرار گرفته‌اند. گروه صنعتی بزرگمهر، با پنج دهه سابقه فعالیت در زمینه سازه‌های صنعتی و فلزی، ورقه‌های ساندویچ پانلی دیواری، بهترین کیفیت را همراه با طراحی خاص عرضه می‌نماید.

خرید ساندویچ پانل دیواری

خرید ساندویچ پانل‌های دیواری به عوامل مختلفی با توجه به نوع کاربری پانل‌ها بستگی دارد. جنس مواد و کیفیت مواد اولیه مصرفی، ابعاد و اندازه دیوارها، سایز و ضخامت پانل‌ها، انتخاب شرکت معتبر سازنده از جمله نکات قابل توجه در خرید ساندویچ پانل‌های دیواری می‌باشند. گروه صنعتی بزرگمهر یکی از بنام‌ترین شرکت‌ها در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع سازه های ساندویچ پانلی می‌باشد.دیوار پیش ساخته ساندویچ پانلی کارخانه

قیمت ساندویچ پانل دیواری

قیمت ساندویچ پانل دیواری تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد که در زیر به برخی از این عوامل اشاره شده است:

1- ضخامت ساندویچ پانل دیواری

ضخامت ساندویچ پانل از عوامل اساسی در تعیین قیمت آن است. پانل‌های با ضخامت بیشتر معمولا قیمت بیشتری دارند.

2- نوع مواد مصرفی در ساندویچ پانل دیواری

نوع موادی که در ساخت ساندویچ پانل استفاده می‌شود نقش مهمی در برآورد قیمت آن دارد. معمولا این پانل‌ها شامل لایه‌های مستحکم، هسته‌های عایق حرارتی (مانند فوم پلی یورتان) و سایر لایه‌های داخلی می‌باشند.

3- ابعاد و اندازه‌ها ساندویچ پانل دیواری

ابعاد و اندازه‌های ساندویچ پانل نیز بر تعیین قیمت آن تأثیرگذار است. پانل‌های بزرگتر با افزایش قیمت همراه هستند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت پانل های ساندویچ پانلی می‌توان به دانسیته، تعداد پانل‌های مصرفی، رنگ پانل‌های ساندویچی و ... اشاره نمود. جدول لیست قیمت ورقه‌های ساندویچ پانل دیواری به شرح زیر می باشد:

ساندویچ پانل دیواری

ابعاد

تعداد پانل ها

ضخامت ورق ساندویچ پانلی

قیمت

سفارشی

محاسبه بر اساس ابعاد

4 الی 25 سانتی متر

تماس بگیرید

سفارش ساندویچ پانل دیواری

سفارش ساندویچ پانل دیواری بزرگمهر به راحتی و از طریق تماس با کارشناسان فروش مجموعه بزرگمهر صورت می‌پذیرد. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به دفاتر و نمایندگی‌های شرکت بزرگمهر مراجعه فرمایید. اطلاعات کامل و کاربری مد نظر، در سفارش پانل‌های ساندویچ پانلی دیواری کمک شایانی به کارشناسان بزرگمهر جهت راهنمایی بهتر می‌نماید.

مزایای ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری، به عنوان یک ماده ساختمانی متداول و محبوب دارای مزایای بسیاری می‌باشد. برخی از مزایای ساندویچ پانل دیواری به شرح زیر می‌باشد:

1. عایق حرارتی و صوتی ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری معمولا دارای هسته‌های عایق حرارتی هستند که موجب ایجاد عایق حرارتی موثر در ساختمان می‌شوند. این پانل‌ها همچنین دارای خصوصیات عایق صوتی مناسبی هستند.

2. سرعت نصب ساندویچ پانل دیواری

نسبت به روش‌های ساخت و ساز سنتی، نصب ساندویچ پانل‌ها بسیار سریع تر و آسان‌تر است. این ویژگی می‌تواند زمان و هزینه ساخت را کاهش داده و مسلما به نیروی انسانی کمتری نیاز خواهد داشت.

3. وزن سبک ساندویچ پانل دیواری

مواد ساختمانی ساندویچ پانل به طور کلی سبک بوده که موجب کاهش بار وزنی بر ساختمان می‌شوند و از نظر سازه‌های بنایی امکاناتی مناسبی را فراهم می‌کند.

ساندویچ پانلی دیواری برای ساختمان اداری چند طبقه

4. قابلیت بازیافت ساندویچ پانل دیواری

بسیاری از ساندویچ پانل‌ها قابلیت بازیافت دارند که این امکان را فراهم می‌کند تا در صورت تغییر نیاز یا خرابی، ضایعات ایجاد شده قابلیت بازیافت داشته و نخاله کمتری وارد کحیط زیست می‌شود.

6. طول عمر بالا ساندویچ پانل دیواری

با رعایت استاندارد‌ها و نگهداری صحیح، ساندویچ پانل‌ها دارای طول عمر بالایی هستند و به عنوان یک راه حل پایدار در طولانی‌مدت می‌توانند موثر باشند.

8. استفاده در انواع ساختمان‌ها

- ساندویچ پانل‌ها در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و حتی سازه‌های نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد ساندویچ پانلی دیواری در محیط های مختلف

9. تنوع در طرح و رنگ ساندویچ پانل دیواری

- این پانل‌ها در انواع طرح و رنگ‌ها قابل تهیه هستند که به طراحان و معماران امکانات بیشتری در انتخاب نما و طرح سازه ارائه می‌نماید.
به طور کلی، ساندویچ پانل دیواری به دلیل مزایای متعدد خود، به یک راهکار جذاب در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است.