درب فلزی ریلی

درب‌های ریلی به آن دسته از درب‌ها گفته می‌شود که درب بر روی ریل تعبیه شده در بخش زیرین آن حرکت نموده و مسیر رفت و آمد را باز و بسته می‌نماید. استفاده از درب‌های ریلی موجب استفاده بهینه از فضای بخش ورودی ساختمان می‌گردد. درب فلزی ریلی یکی از انواع درب‌های فلزی است که مهمترین مزیت آن، سهولت در باز و بسته شدن درب می‌باشد. درب‌های ریلی دارای انواع متنوع و گوناگونی هستند که کاربری گسترده‌ای برای ورودی ساختمان‌ها می‌باشند. علاوه بر درب‌های ریلی فلزی که ساختار تماما فلزی هستند، درب‌های ریلی ساندویچ پانلی و درب‌های ریلی شیشه‌ای نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

خرید درب فلزی ریلی

هنگام خرید درب فلزی ریلی، عوامل مختلفی را بایستی مد نظر قرار داد. بهترین انتخاب برای درب ورودی ساختمان‌ها، درب ساده می‌باشد اما در صورتیکه فضای کافی برای باز و بسته شدن لنگه‌ها (چه در بخش جلویی و چه داخل ساختمان) وجود نداشته باشد، درب‌های ریلی اولین و بهترین گزینه می‌باشند. علاوه بر این عوامل مختلفی نیز در انتخاب و خرید درب ریلی تاثیر گذارند که باید به آن‌ها توجه نمود. از جمله موارد مهم در خرید درب ریلی، توجه به جنس و کیفیت آن می‌باشد که تاثیر مستقیمی در ماندگاری و مقاومت درب دارد. درب ساخته شده از مواد باکیفیت و استاندارد به خدمات پشتیبانی کمتری نیز نیاز دارد. بنابراین اگر قصد خرید درب فلزی ریلی با کیفیت دارید، باید به کیفیت اجزای آن توجه نمایید تا در نهایت بهترین خرید و تصمیم را در خصوص درب فلزی ریلی پایدار و مستحکم داشته باشید. از جمله موارد اجزای کیفی درب فلزی ریلی عبارت‌اند از: نوع پروفیل و ضخامت ورق فلزی به کار رفته، استفاده از رنگ‌های با کیفیت که مشتری را از رنگ آمیزی سالیانه بی‌نیاز می‌کنند (از جمله رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک)، به کار بردن یراق آلات با کیفیت و ...

گروه صنعتی بزرگمهر، با دو دهه سابقه در زمینه تولید درب‌های فلزی و لیزری متنوع شامل درب فلزی ‌ریلی، مفتخر است تا بهترین کیفیت را به صورت تضمینی به شما عزیزان ارائه نماید. این درب‌ها دارای خدمات پس از فروش 15 ساله می‌باشند.

ابعاد استاندارد درب‌های ریلی بزرگمهر

 

ریلی ماشین روریلی اسلایدیریلی 90 درجه 

1

233×300233×300233×300

تماس بگیرید

2

243×300243×300243×300تماس بگیرید

3

243×400243×400243×400

تماس بگیرید

4

270×400270×400270×400

تماس بگیرید

* اندازه‌ها بر حسب سانتی‌متر می‌باشد.

قیمت درب فلزی ریلی

در قیمت درب فلزی ریلی بزرگمهر، عوامل و فاکتور‌هایی لحاظ می‌شوند که توجه و اطلاع از آن‌ها در جهت تجربه خریدی خوب به شما عزیزان کمک شایانی خواهد‌کرد.
قیمت درب‌ ریلی وابسته به عوامل زیادی از جمله متراژ درب، نوع درب انتخابی، نوع مواد اولیه مصرفی و طرح سفارشی آن می‌باشد. از این رو جهت اطلاع دقیق از قیمت درب‌های ریلی مدنظرتان می‌توانید با کارشناسان مطرح شرکت تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر در قیمت درب ریلی

ابعاد

پروفیلضخامت ورق فلزینوع شیشهموتور درب ریلیضخامت شیشه

قیمت

مطابق جدول فوق

10×4 سانتی‌متر2 الی 4 میلی متر

سند بلاست شده،

ساده

دارد6 الی 10 میلی‌متر

تماس بگیرید

سفارش درب فلزی ریلی

برای سفارش درب‌های ریلی بزرگمهر بهترین راه مراجعه حضوری به دفتر مرکزی شرکت، واقع در مشهد، بلوار پیروزی، پیروزی 2، کسائی 14 می‌باشد. علاوه بر آن می توانید از طریق مراجعه به سایت بزرگمهر، بخش ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت نموده تا در اولین فرصت کارشناسان فروش بزرگمهر با شما تماس گرفته و راهنمایی رایگان در اختیار مشتری قرار دهند. گروه صنعتی بزرگمهر به منظور رفاه حال مشتریان و هم میهنان عزیز، محصولات خود را از طریق نمایندگی‌های سراسر کشور در اختیار همگان قرار داده است.

انواع درب های فلزی ریلی

درب های فلزی ریلی از طرح ها و کاربری های متنوعی برخوردارند که می توان هر نوع درب فلزی ریلی را بسته به فضا و مکان مورد نظر انتخاب نمود. انواع درب ریلی شامل درب فلزی ریلی یک طرف بازشو،درب فلزی ریلی دو طرف بازشو،درب فلزی ریلی با باز‌شو فلک و درب‌های فلزی ریلی 90 درجه می باشد.

انواع درب فلزی ریلی

درب‌ فلزی ریلی یکطرفه باز‌شو

سیستم این درب‌ها به صورتی می‌باشد که به صورت چپ باز‌شو و راست باز‌شو می باشد و برای باز شدن به فضایی به اندازه‌‌ی لت درب ریلی نیاز دارد. درب فلزی ریلی یک طرفه نسبت به درب‌های لولایی، فضای کمتری را جهت باز و بسته شدن اشغال می‌نماید اما عرض معبر و یا به عبارتی فضای بیشتری برای عبور و مرور ایجاد می‌نماید.

درب فلزی ریلی یک طرف بازشو

درب فلزی ‌ریلی دو طرف باز‌شو

درب ریلی دو طرف بازشو به‌ طور کشویی از دو طرف به اندازه لنگه‌های درب باز می‌شود که مناسب برای مکان‌هایی است که فضای کافی برای باز شدن لنگه‌ها در طرفین درب وجود دارد.

درب فلزی لیزری ریلی دو طرف باز شو با پوشش رنگ مشکی

درب فلزی ریلی با باز‌شو فلک

درب فلزی ریلی با باز‌شو فلک، به نوع جدیدی از درب‌های ریلی گفته می‌شود که دو لت درب فلزی در یک جهت بر رو ریل حرکت می‌نماید. این نوع درب ریلی از دو لت تشکیل شده که یکی از لت‌های درب هنگام باز شدن بر روی لت دیگر قرار می‌گیرد تا فضای بیشتر و ایمن‌تری را جهت ورود و خروج ماشین‌ها ایجاد نماید. به‌ طور کلی، درب ریلی با باز‌شو فلک، مناسب برای مکان‌هایی است که با فضای محدود مواجه هستند و به منظور سهولت و تامین امنیت در تردد خودرو‌ها و افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درب فلزی ریلی با بازشو فلک

درب فلزی ریلی 90 درجه

 درب‌های ریلی 90 درجه به نوعی از درب‌های اسلایدی اطلاق می‌شود که با زاویه 90 درجه باز می‌شوند. این نوع درب‌ها که به عنوان یک راه‌حل ویژه برای دسترسی به فضا‌ها و مکان‌هایی که با محدودیت فضا روبرو هستند استفاده می‌شوند. یکی از ویژگی‌های درب‌ فلزی ریلی 90 درجه، قابلیت ساخت آن به صورت چند لنگه می‌باشد و به همین صورت محدودیتی برای ساخت آن از لحاظ ابعاد و اندازه وجود ندارد. درب فلزی ریلی 90 درجه در یک فریم ریلی، با استفاده از یک موتور الکتریکی بر روی ریل تعبیه شده حرکت می‌کند و درب را باز و یا بسته می‌نماید.

درب فلزی ریلی 90 درجه

مزایای درب‌ فلزی ریلی

درب‌ فلزی ریلی یا اسلایدی دارای مزایا و ویژگی‌های متعددی است که آن را به عنوان انتخابی مناسب جهت استفاده در مکان‌ها و ساختمان‌های مختلف در نظر گرفت. برخی از این مزایا و ویژگی‌ها عبارتند از:

• صرفه جویی در فضا با درب ریلی

درب‌های فلزی ریلی برای مکان‌های که با فضای محدود بسیار مواجه هستند بسیار مناسب می‌باشند. همچنین، درب‌های ریلی، نیازمند فضا به اندازه عرض درب می‌باشند و درب فلزی ریلی در راستای دیوار حرکت کرده، بنابراین برای فضاهایی که درب قابلیت باز و بسته شدن به داخل و یا خارج را نداشته باشد، مناسب و کاربردی است.

• اتوماسیون و کنترل درب ریلی

درب‌های ریلی می‌توانند به سیستم‌های اتوماتیک و کنترلی متصل شوند. این امکان، مدیریت کنترل دقیق تردد را برای درب ایجاد می‌نماید. همچنین با نصب اپلیکشن‌های هوشمند مختلف می‌توان باز و بسته کردن درب ریلی فلزی را توسط تلفن همراه کنترل نمود.

• سرعت باز و بسته شدن درب ریلی

این درب‌ها به طور عموم نسبت به درب‌های پارکینگ معمولی به سرعت باز و بسته می‌شوند، که به افزایش تردد و بهره‌وری در مکان‌هایی که نیاز به ورود و خروج سریع دارند، کمک شایانی می‌کند.

• ایمنی درب ریلی

درب‌های فلزی ریلی معمولا دارای سیستم‌های ایمنی هستند شامل سنسور‌های کنترل تردد، چهارچوب فولادی مستحکم، ریل فولادی، صفحه فلزی ضخیم و ... که مجموعه این خصوصیات درب را به سازه ایمن تبدیل می‌نماید و از تصادفات و صدمات به اشخاص و خودرو‌ها جلوگیری می‌نماید.

• مقاومت درب ریلی

درب‌های فلزی ریلی از مقاومت و استحکام بالایی می‌باشند که در مقابل عوامل محیطی از جمله زلزله مقاوم بوده و عملکرد آن‌ها دچار خدشه نخواهد شد. در تولید درب‌های فلزی ریلی بزرگمهر، از پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک استفاده می‌شود که سازه را در مقابل خط و خش و زنگ‌زدگی مقاوم می‌کند. همچنین در ساخت درب‌‌های ریلی از ورق فولادی باضخامت 3 میلیمتر استفاده شده‌است.

• نگهداری آسان درب ریلی

درب‌های ریلی معمولا نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه و خاصی نیاز ندارند و عملکرد خوبی در شرایط جغرافیایی متنوع داشته و طول عمر بالایی دارند.

• تنوع طرح و ابعاد درب ریلی

درب‌های ریلی بزرگمهر، قابل طراحی و اجرا در همه نوع طرح و سبک می‌باشند و از اینرو امکان انتخاب طرح مورد نظر مطابق با نمای ساختمان را فراهم می‌آورد. همچنین این نوع درب به دو صورت با ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی (بسته به انتخاب مشتری و نوع کاربری) قابل اجرا می‌باشد. بنابراین قابلیت شخصی سازی را طبق خواست مشتریان را فراهم می‌آورد.

• عدم ایجاد سر و صدا درب ریلی

ریل‌های درب ریلی بزرگمهر کمترین میزان سر و صدا را ایجاد نموده و در هنگام حرکت درب بر روی ریل، درب فلزی بدون هیچ گونه صدای دلخراشی با سرعت مطمئنه باز و بسته خواهد شد.
درب‌های ریلی به دلیل مزایای مذکور و ویژگی‌های کاربردی آن در انواع مکان‌ها از جمله مجتمع‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و عمومی کاربرد دارند و به بهره‌وری، امنیت و سهولت تردد در این مکان‌ها کمک می‌کنند.
با این توضیحات اگر به دنبال یک راه حل مدرن جهت دسترسی راحت و ایمن در ورودی ساختمان‌ها و بناهای خود هستید، درب‌های ریلی بزرگمهر با ترکیبی از بهترین فناوری‌ها و ایمنی بالا به همراه زیبایی، بهترین گزینه می‌باشند.

درب‌های ریلی بزرگمهر این امکان را می‌دهند تا:

- فضای بیشتری در محل ورودی ساختمان داشته باشید و مشکل محدودیت فضا را به راحتی مرتفع نمایید.
- دسترسی سریع و آسانی به داخل و یا خارج ساختمان داشته باشید زیرا درب‌های ریلی به سرعت باز و بسته می شوند.
- ایمنی بالا از محبوب ترین ویژگی‌های درب‌های ریلی بزرگمهر می‌باشد.
- تنوع طراح از دیگر ویژگی‌های بارز درب ریلی بزرگمهر می‌باشد که از میان صد‌ها طرح و رنگ متفاوت بهترین درب را مناسب با سبک ساختمان و مکان مورد نظر ارائه می‌دهد.
- قابلیت سفارشی سازی از دیگر نکاتی است که شما عزیزان را برای خرید درب‌های ریلی بزرگمهر مجاب می‌کند.

 

درب برقی رول آپ

ابعاد استاندارد: 400×300 سانتی متر نوع تیغه: آکرول عرض تیغه: 8-10 سانتی متر جنس: آلومینیوم رنگ: رنگ بندی متنوع

درب ریلی طرح کروتون 2

ابعاد استاندارد درب تک لنگه طرح کروتون: 116×243 ابعاد استاندارد درب ریلی طرح کروتون : 300×243 چهارچوب درب تک لنگه: 8×8 چهارچوب درب ریلی : 10×4 ریل کف : نوادانی 10 و ترانس20 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ: کوره ای الکترو استایک قفل: برقی نوع شیشه: سکوریت رفلکس سند بلاست شده دستگیره: عمودی 150 سانت

درب طرح آرمان

ابعاد استاندارد درب پارکینگ: 223×265 سانتی متر ابعاد استاندارد درب تک لنگه: 223×116سانتی متر ابعاد استاندارد درب لابی: 223×153سانتی متر نوع پروفیل: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر نوع رنگ: رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک نوع قفل: قفل برقی درجه یک نوع دستگیره: دستگیره چدنی طلایی

درب طرح ابریشم

ابعاد استاندارد درب فلزی تک لنگه: 116×223 ابعاد استاندارد درب فلزی دولنگه: 265×223 ابعاد استاندارد درب یک و نیم لنگه: 153×223 چهارچوب: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ:  کوره ای الکترو استایک قفل: برقی قفل ضد سرقت: دارد دستگیره: استیل

درب طرح اتود

ابعاد استاندارد درب پارکینگ: 223×265 سانتی متر ابعاد استاندارد درب تک لنگه: 223×116سانتی متر ابعاد استاندارد درب لابی: 223×153سانتی متر نوع پروفیل: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر نوع رنگ: رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک نوع قفل: قفل برقی درجه یک نوع دستگیره: دستگیره چدنی طلایی شیشه: سکوریت رفلکس سند بلاست شده

درب طرح اطلس

ابعاد استاندارد درب ویلایی116×280

ابعاد استاندارد درب ویلایی: 315×320 چهارچوب: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 4 میلیمتر رنگ:  کوره ای الکترو استایک قفل: برقی دستگیره: چدنی فرفورژه: دارد نوع شیشه: سکوریت رفلکس سند بلاست شده

درب طرح اکسپریا

ابعاد استاندارد درب فلزی تک لنگه: 116×223 ابعاد استاندارد درب فلزی دولنگه: 265×223 ابعاد استاندارد درب یک و نیم لنگه: 153×223 چهارچوب: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ:  کوره ای الکترو استایک قفل: برقی دستگیره: چدنی

درب طرح خورشید

ابعاد استاندارد درب فلزی تک لنگه: 116×223 ابعاد استاندارد درب فلزی دولنگه: 265×223 ابعاد استاندارد درب یک و نیم لنگه: 153×223 چهارچوب: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ:  کوره ای الکترو استایک شیشه: سکوریت رفلکس سند بلاست شده قفل: برقی دستگیره: عمودی

درب طرح رازقی

 درب طرح رازقی، با تلفیق هنرمندانه اشکال هندسی و طراحی گل‌گونه، جلوه‌ای بی‌نظیر و چشم‌نواز به ورودی منزل شما می‌بخشد.

درب طرح ستیا

ابعاد استاندارد درب فلزی تک لنگه: 116×223 ابعاد استاندارد درب فلزی دولنگه: 265×223 ابعاد استاندارد درب یک و نیم لنگه: 153×223 چهارچوب: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر رنگ: کوره ای الکترو استایک شیشه: سکوریت رفلکس سند بلاست شده قفل: برقی قفل ضد سرقت: دارد دستگیره: عمودی 150 سانتی متری

درب طرح سلطان

درب های فلزی لیزری بزرگمهر در طرح ها و رنگ های متنوع طراحی و تولید می شوند. این طرح ها

درب طرح عمارت

ابعاد استاندارد درب پارکینگ: 243×315 سانتی متر ابعاد استاندارد درب تک لنگه: 223×116سانتی متر ابعاد استاندارد درب لابی: 223×153سانتی متر نوع پروفیل: 8×8 ضخامت ورق فلزی: 3 میلیمتر فرفورژه: دارد نوع رنگ: رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک نوع قفل: قفل برقی درجه یک نوع دستگیره: دستگیره عمودی طلایی