آلاچیق فلزی

آلاچیق فلزی میتواند به عنوان یک چتر حفاظتی در برابر نور خورشید و یا بارش برف و باران به حیاط منازل و ساختمان‌ها زیبایی بخشد. این سازه‌ها می‌توانند به عنوان یک نقطه کانونی برای محیط عمل کنند. همچنین آلاچیق های فلزی بزرگمهر، به عنوان محل تجمعی به منظور دورهمیهای خانوادگی و دوستانه کاربرد دارند. با خرید آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر می‌توانید از سازه‌ای زیبا و ایمن و مطابق با نمای ساختمان بهرمند شوید. گروه صنعتی بزرگمهر، طراح، تولید و اجرای این آلاچیقهای فلزی را به عهده داشته و به عنوان سازه‌ای با کیفیت بالا به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود.

آلاچیق با پرچین های فلزی قهوه ای رنگ

خرید آلاچیق فلزی

خرید آلاچیق فلزی نیازمند بررسی مواردی همچون کیفیت مواد اولیه، سبک آلاچیق، سایز، قیمت، فرآیند نصب و مونتاژ، برند تولیدی، ویژگی‌های مد نظر و دیگر عوامل می‌باشد. با بررسی دقیق هر یک از این موارد، خریدی مطمئن‌تر صورت می‌گیرد. آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر، با استراکچر پروفیل‌های فلزی مستحکم و پرچین‌های فولادی و با پوشش رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک گزینه‌ای مناسب برای فضاهای باز مانند پارک‌ها، حیاط منازل و روف گاردن‌ها می‌باشند. الاچیق‌های فلزی بزرگمهر در ابعاد سفارشی قابلیت طراحی و تولید دارند.

قیمت آلاچیق فلزی

قیمت آلاچیق فلزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل موثر بر قیمت آلاچیق فلزی شامل ابعاد، طراحی، نوع و کیفیت مواد اولیه و فناوری ساخت می‌باشد. همچنین عواملی همچون پوشش‌های مقاوم در برابر زنگ‌زدگی و زاویه سایه اندازی نیز می‌توانند بر قیمت سازه تاثیر بگذارند. جدول قیمت آلاچیق فلزی به شرح زیر می‌باشد:

آلاچیق فلزی

ابعاد

نوع پرچین

نوع استراکچر

پوشش رنگ

قیمت

سفارشی

فولادی

پروفیل‌های مستحکم

رنگ کوره‌ای الکترو استاتیک

استعلام قیمت

سفارش آلاچیق فلزی

سفارش آلاچیق فلزی بزرگمهر از طریق مراجعه به سایت و به راحتی انجام می شود. علاوه بر آن با مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی های بزرگمهر می توانید آلاچیق مورد نظر را سفارش گذاری نمایید. با دوامی فوق العاده و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، یک فضای خصوصی و شیک را برای شما عزیزان رقم می‌زند. با آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر، طراحی زیبا، مواد اولیه با کیفیت و نصب آسان را تجربه کنید. نحوه سفارش گیری آلاچیق فلزی بزرگمهر به شرح زیر می‌باشد:

مزایای آلاچیق فلزی

آلاچیق فلزی با پرچین نارنجی رنگ

  • دوام

آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر، به دلیل ساختار مستحکم و فلزی‌ای که دارند، از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می‌باشند و دوام بالایی نیز دارند. آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر از فولاد ساخته می‌شوند که استحکام و مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دارند و در عین حال به اندازه کافی سبک هستند که به راحتی در محل نصب می‌شوند. دوام طولانی آلاچیق‌های فلزی، موجب می‌شود تا در طولانی مدت نور خورشید و رطوبت هیچ اثر نامطلوبی بر ساختار سازه ایجاد نکنند. همچنین فلزات تحت تاثیر نوسانات دما نیستند بنابراین از دوام بالایی برخوردار می‌باشد.

  • زیبایی

طراحی شیک و مدرن آلاچیق فلزی، جلوه‌ای استثنائی به فضای باز محیط می‌بخشد. همچنین، آلاچیق‌های فلزی دارای طرح‌های متنوعی هستند که می‌تواند برای هر فضایی به کار رفته و آن محل را به یک واحد زیبا تبدیل کند. گروه صنعتی بزرگمهر، با وجود اساتید برتر در حوزه طراحی آلاچیق‌های فلزی، مفتخر است تا هر طرح زیبا و مهندسی شده را با توجه به سلیقه و مکان مد نظر شما عزیزان ارائه دهد.

  • نگهداری آسان

آلاچیق‌های فلزی علاوه بر ظاهر جذاب، به حداقل نگهداری نیز نیاز دارند، زیرا مانند مدل‌های سنتی و چوبی نیازی به تجدید رنگ سالیانه ندارند. بنابراین، موجب می‌شود تا آن‌ها برای صاحبان خانه‌های پرمشغله‌ انتخابی ایده‌آل باشند تا بدون نیاز به زمان و تلاش بسیار برای نگهداری، از آلاچیق فلزی بهرمند شوند.

  • ضد زنگ و خوردگی

آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می‌شوند. رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک به عنوان محافظی در برابر خوردگی و زنگ زدگی پرچین‌های فولادی بوده و باعث افزایش طول عمر سازه می‌شود. همچنین رنگ کوره ‌ای الکترواستاتیک دارای خواص ضد خش نیز می‌باشد.

  • مناسب برای فضای باز

آلاچیق‌های فلزی بزرگمهر، انتخابی معقول جهت استفاده در فضا‌های باز می‌باشند. استفاده از آلاچیق‌های فلزی چه برای کاربری باغ، یا کسب و کار و چه برای رویداد‌های بیرون از منزل و یا پارک‌ها و زمین‌های بازی مناسب بوده و در ایجاد یک فضای خصوصی و آرام موثر هستند. گروه صنعتی بزرگمهر، طیف گسترده‌ای از آلاچیق‌های اسکلت فلزی را برای مطابقت با هر نیازی ارائه می‌دهد.